2737
2734

باور که چه عرض کنم درگیرشم

وقتی میگم ریپلای نکن، نکن!جواب ابلهان خاموشیست ولی من تحمل بی جواب گذاشتن افکار ابلهانه رو ندارم، نتیجش میشه عمر طولانی ابله و ترکیدن کاربری بنده.... فق همین یه کاربری برام مونده بفهممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روانشناسا میگن هست ولی یسری اتفاق ها اثبات میکند که هست

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
مثلا اگه کسی استاد ماوراء باشه میتونه جادو یا طلسمی که دارم رو باطل کنه؟

اره ولی نمیتونی اساتید و پیدا کنی .

نکته دیگ اینکه جادو و طلسم گرفتنش راحت نیست هزینه زیاد میخواد اساتیدی ک شاید حتی ایرانم نباشن

یه شب خواب بودم بعد یه صدایی قشنگ در گوشم گفت یکی پشت دره چقدر واقعی بود اون صدا، سایعنی مثل این بود که یکی تو بیداری دم گوشم بگه، تو اتاقم بودم درک قفل بود، بلند شدم لامپ روشن کردم ساعت دیدم ۵  صبح بود گفتم این چه صدایی بود، صبح همسایمون آمد دم در گفت یکی ساعت ۵ صبح پریده بود تو حیاط شما، بنظرم اون یه فرشته بود که هشدار داده بود

چرا عزیزم؟؟ چیزی میبینی؟؟

نه موقع قرآن یا نماز قفسه سینم سنگین میشه و خفه میشم حالم بد میشه

بعدش تا مدت ها شب که میشه تنم خیلی درد می‌کنه 

روزا نه شب تا صبح

وقتی میگم ریپلای نکن، نکن!جواب ابلهان خاموشیست ولی من تحمل بی جواب گذاشتن افکار ابلهانه رو ندارم، نتیجش میشه عمر طولانی ابله و ترکیدن کاربری بنده.... فق همین یه کاربری برام مونده بفهممممم
2706