2733
2739
عنوان

اقدام اولم ۶ ماه بعد باردار شدم

167 بازدید | 26 پست

بنظرتون ربطی ب دومی داره که اقدام دومم هم ۶ ماه بعد باردار شم ؟؟ کسی ۱ بار باردار شده باشه چقد احتمالش هس دیگه باردار نشع؟؟

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه تواقدامی???

مگه عجیبه

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم
2728

چون اقدام اول رحم گرم و آماده اس.ولی دراقدام دومم رحم سرد میش رحم مشکلات دیگه داره ک باعث میشه دیرتر حامله بشی..

پریودی هات منظمه??لخته داره پریودی هات???

ترشحات داری/???

درد قبل و حین پریودی داری???

2740
چون اقدام اول رحم گرم و آماده اس.ولی دراقدام دومم رحم سرد میش رحم مشکلات دیگه داره ک باعث میشه دیرتر ...

درد قبل پریود ک ندارم. درد خود پریود هم کمه  ترشحاتم در طول ماه زیاده. لخته هم دارم هرماه نه  بعضی ماه ها

بچه اولتون چند سالشه؟؟

۳ نشده

2706