2737
2739
عنوان

بر گامممم

91 بازدید | 7 پست

بچه ها پسر عمه ام رفته با زن پسر عموش ریخته رو هم 

پسر عمو هم فهمیده زنش رو کتک زده نا جورررر دندون ها فک و دماغ شکسته تازه ۱ ماه بود عروسی کرده بودند 

بعد رفته پسر عمه من هم زده پسر عمه ام هم رفته کمااا

خاک تو سر هردوشون کثافت ها 

به نظرم مردی که با زن شوهر دار رابطه داشته باشه کثیف و از اون کثیف تر زنی که شوهر داره ولی با مردای دیگه رابطه داره 

البته لیاقت نداره که شوهره مثل پروانه سر دختر میچرخید توی تهران منطقه ۹ زندگی می‌کردند 

البته بچه های عمه ام به خودی میپرن 

پسر دومی هم ۱۰ سال پیش با زن پسر عمو گرفتن 

۲ تا دختر کوچیک آواره شون 

عموم هم طفلی از فکر و خیال و غصه سرطان گرفت فوت کرد

انشالله هرچی مرد و زن خیانتکار نابود بشن

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

این دیگه چه خانواده ایه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

همسایه ما دوتا بچه داره ۱۲ و ۶

با دخترعموی متاهلش بوده 

یکسره هم زنشو کتک میزده آخرش میخواسته آتیشش بزنن که برادرو فامیلهای زنه میان و میزنن و از خونه میندازنش بیرون

طلاق گرفتن ،زنه مهریه رو بخشید بچه هاشو گرفت

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دیگه چه خانواده ایه

همون بگو میدونی خانواده شوهر عمه ام جد در جد همشون بی آبرو بودن

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2742
همسایه ما دوتا بچه داره ۱۲ و ۶ با دخترعموی متاهلش بوده  یکسره هم زنشو کتک میزده آخرش میخواسته ...

چرا بچه ها رو به این کثافت دادن ؟

همون بگو میدونی خانواده شوهر عمه ام جد در جد همشون بی آبرو بودن

مشخصه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
زن مهریه رو بخشید بچه هاشو گرفت بچه هاشم خیلی خوشگلن

حیف اون بچه ها

2740