2733
2734
عنوان

مریمامیرجلالی و کاپوچینو

1656 بازدید | 59 پست

چرا تاپیک هاتونو قفل میکنید اخه؟😐

جدا حرفایه مریم بیچاره رو باورم شده بود داشتم براش غصه میخوردم 🥲

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش میشد تاپیکش باز کنه بگم عکس جاریت بزار منم ببینم کنجکاو شدم میشه صداش بزنید بیاد

منم ندیدم فقط عکس برادر شوهره رو دیدم کاپو گذاشت

حالا اینو چی میگی من همون دیشب عکس جاریو شوهرشو ندیدم ولی ماله خودشو که گذاشت  گفتم خدایا من اینو یه جا دیگه هم دیدم هم تو پینترست هم اینجا بود کاربریشو یادم نمیاد ولی مطمعن بودم این عکسو چند جای دیگه هم دیدم و مال خودش نیست جاریه هم جاریش نبود یه اسکرین شات گرفتم که ببینم این عکس همون آدمه یا نه بقیه هم میگفتن عکس جاریو شوهرش هم مال کسایی دیگه بوده فامیلشون دیده گفته حالا چند نفر اومدن حمله کردن به من که چرا عکس مردمو که جوری پخش شده که این خانمم گذاشته تو اسکرین  گرفتی  خجالت نمی‌کشی ورمیداری  همه خوب و درستن این ماییم که عکس دخترای مردمو میگیریم پخش میکنیم  هر چقدر هم میگی بابا بر نداشتم بزارم تو گوشیم صبح تا شب نگاش کنم میخواستم ببینم این همونه یانه   

2740
حالا اینو چی میگی من همون دیشب عکس جاریو شوهرشو ندیدم ولی ماله خودشو که گذاشت  گفتم خدایا من ای ...

داری عکسو؟!بفرست 

دلار=64700 طلا=2400000 دغدغه مردم = مریمامیرجلالی راست میگه یا کاپوچینو

میایم اینجا که اتفاقا همین دوتا موضوع رو فراموش کنیم ولی مگه شماها میذارین؟

اینجاهم دست از سرمون برنمیدارین؟؟

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
2706