2733
2734

همشون هم یکسره بهم دایرکت میدن 

شماره یک احسان۱۱۲ چادر سرش می‌کنه سوار موتور میشه تک چرخ میزنه 😐

شماره ۲ یه آقا پلیسه مغرور😄اسمش امیره خودشو خیلی میگیره اصلنم دایرکت نمی‌ده همه فالوراشم دخترم کصافط

شماره ۳ آرایشگره کراشمه منتها شیرین عقله و کسی بهش پا نمی‌ده استوری می‌زاره منحرفه جوکای بی ادبی میگه🤦🏻نگین چرا کراش زدی چون خوشگله 

شماره۴:مرییییی گرگگگ😐 اسمشه یکسره لایوای چوسناله می‌زاره گریه و اینا

شماره پنج:حسین تی وی ان ان ام😑روم غیرتیه میگه عکس نزار فلان 

شماره ۷:پسره اوایل مثه دوست باهاش حرف میزدم منتها دیدم همش استوری جفت گیری جک و جونور می‌زاره حالم بد شد🤢بی تربیت 

شماره هشت:پسره اصلا سواد نداره اسمشو بجای حامد نوشته حمیپ به انگلیسی بعد امروز دایرکت داده سلام چه خبر چعرا جواب نمیدی😐انگاری صد ساله منو میشناسه

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

😂😂😂😂

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شماره هفت فک کنم بهتره تو بقیشون    

اتفاقن با این دوست معمولی بودم خیلی باحاله ولی منحرفه بی ادب😂مثه آیسان اسلامی

2740

خب وقتی بهشون اجازه میدی هر کسی فالوت کنه

اونم به خودش اجازه میده بیاد دایرکتت🙄

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
سوال اول و مهم  چرا اینا رو اکسبت کردی؟😂

چی؟من فقط رو ارایشگره کراش دارم ولی رفتارش مثله بچه هاست خیلی ناز و ادا داره۳۳سالشم هست ولی خنگه🤦🏻

کاش نمیزاشتی فالوت کنن چرا این اسکولا رو اکسپت کردی

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2706