2737
2739
عنوان

مریمامیرجلالی و کاپوچینو

376 بازدید | 37 پست

چرا تاپیک هاتونو قفل میکنید اخه؟😐

جدا حرفایه کریم بیچاره رو باورم شده بود داشتم براش غصه میخوردم 🥲

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دروغ گفته بیچاره اون خانوم که عکسشو گذاشته به عنوان جاری !! آبرو برا طرف نزاشت شاید آشنایی چیزی ببینه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728
چی شده؟😐

یه کاربری تاپیک زده بود از بدبختی هاش گفته بود و عکس جاریشو گذاشته بود ، یکی دیگه اومد گفت اینا فامیلا منن داره دروغ میگه🙂

اگه دروغ گفته بیچاره اون خانوم که عکسشو گذاشته به عنوان جاری !! آبرو برا طرف نزاشت شاید آشنایی چیزی ...

اصلا چی فکر میکنن با خودشون که با احساسات مردم بازی میکنن؟! مگه پربازدیدی چیه که هرکاری به خاطرش میکنن ؟😂

دروغ گفته بود

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
یه کاربری تاپیک زده بود از بدبختی هاش گفته بود و عکس جاریشو گذاشته بود ، یکی دیگه اومد گفت اینا فامی ...

خااااک بر سرش چقد حرص خوردم😐

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
منم همش خداروشکر میکردم که شوهرم ادم خوبیه مثل اینا نیست🤣

😂😂😂😂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706