2733
2734

مامانا دخترم ٧ ماهشه سرشيشه شو يه شماره زياد كردم بعدش دوباره رفلاكسش عود كرد ديوونم كرده با شيرنخوردنش😫 الان شيرخشك نان كامفورت ميخوره ميخوام شيرخشك اي آر بدم ولي نميدونم چي موجوده كه خوب باشه و وزن بده!دكتر ميگه اي آر يبوست مياره كسي تجربه شو داره!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
واقعن خوبه!؟ببلاك به نظرم شير خوبيه!

اره تعجب می‌کنم دکتر نداده از همون اول بهش 

اصلا ای آر مخصوص رفلاکس یبوست میاره دیگه چه صیغه ای 

اتفاقا پی پی دختر من نرم و حجیم شد 

دکترش عوض کن 

يعني جوجه خاصيتش بيشتره!؟

جوجه ، گوشتش نرم تره ، هم راحت تر پخته میشه هم بچه بهتر میخوره . من یک مدت جوجه میدادم بعد دیدم بلدرچین نرم تره . بلدرچین دادم. ایندفعه می‌خوام باز جوجه بگیرم . فعلا جوجه بده یکم بزرگتر شد راسته گوسفندی هم نرمه بخر بده .من گوشت گوسفند و با عدس و گشنیز و جعفری و پیاز میپزم بهش برنج نیم دونه میزنم میدم. البته میکس کن ها . اول بجای برنج نیم دونه آرد برنج بزن . 

جوجه ، گوشتش نرم تره ، هم راحت تر پخته میشه هم بچه بهتر میخوره . من یک مدت جوجه میدادم بعد دیدم بلدر ...

عزيزم ميشه بگي بلدرچينو چه جوري ميپزي!؟

آخه خيلي استخون داره بخواب ميكسش كني

عزيزم ميشه بگي بلدرچينو چه جوري ميپزي!؟ آخه خيلي استخون داره بخواب ميكسش كني

میکس نمیکنم. اره خیلی استخون داره. استخون های درشت و میگیرم بعد با مواد دیگه از آبکش استیل رد میدم. اولا با گوشت کوب بعد با قاشق میزنم‌میره آخر سر برنج نیم دونه رو اضافه میکنم. اینو میذارم فریزر هر دفعه یک تیکه گرم 

میکنم بخوره