2737
2739

کتابی دوره ا هست یا چیزی بگید من بهتر بتونم عمل کنم و تصمیم بهتری بگیرم نزرم سریع عوض میشه

لطفا برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازین شاخه به اون شاخه نپر  ی جا متمرکز شو  من اولش اینطور بودم اما کم کم الان اوکیم  ...

عزیطم چی کار کنم برای شغل یک بار میگم آرایشگری یکبار گرافیک موندم چی کار کنم همه میگن خاک تو سرم لطفت کمکم   کن :(

لطفا برام دعا کنید
اشکالی نداره چندتا چیز امتحان میکنی آخر میفهمی کدوم دوست داری و توش بهتری 

اخه برای شغل که بزرگترین چیز آدمه موندم 

سر درس هام چی بخونم چی نخونم 

تصمیمات ساده مثل امروز برم بیرون یا نه :( لطفا کمکم کن

لطفا برام دعا کنید
2738

هنوز استعداد وعلاقه تو پیدا نکردی 

یه چیز دیگه هم که هست مدام شرایط تغییر میکنه و این باعث میشه بازار بعضی رشته ها و شغل ها داغ بشه 

برای موفقیت باید روزانه چندین ساعت تلاش کنی برای اینکار باید عشق داشته باشی به کارت تا بعد از چند سال به ثبات مالی و حرفه ای برسی 

فقط هم شما اینجور نیستید خیلی ها اینجورن

هنوز استعداد وعلاقه تو پیدا نکردی  یه چیز دیگه هم که هست مدام شرایط تغییر میکنه و این باعث میش ...

عریزم خوب راه حل چیه سر موضوعات ساده اینجوریم میترسم از تصمیم گیری چون فردا نظرم عوض میشه

لطفا برام دعا کنید
بنظرم بخاطر اینکه اعتماد به نفس نداریم منم چون به خودم اطمینان ندارم حس میکنم همه کارام غلطه 

منم ای کاش راه حلی بود اعتماد به نفس من زیاد دارم ولی احساس طرد شدنم دارم احساس بی عرضه بودنم دارم و واقعا بی عرضه هستم الان بهترین جا دوستام کار میکنن نمیتونم زنگ بزنم بگم منم میخوام بیام به رئس شون چون یکی میخوان

لطفا برام دعا کنید
2706