2737
2734
عنوان

این یعنی اپن مایند؟

451 بازدید | 53 پست

خودم چون تا بحال با کسی نبودم دلم میخواد با کسی ازدواج کنم که تا به حال با کسی نبوده رل و نامزد واین چیزا نداشته باشه قبلا با دخترا سر قرار نرفته باشه،خب فکر میکنم این حقمه ...

اما خب مثلا مادرم میگه اشکال نداره که پسره قبلا با دخترا بوده شاید الان دیگه نباشه یا میگه ادم وقتی جوونه یکارایی میکنه ،خب مگه من جوون نیستم پس منم برم با پسرا😂😂میگه نه پسر فرق داره😐

دیدگاه مادرم اپن مایندیه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه😐😂

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2728

دیدگاه مادرت زن ستیزیه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

نظر منه (اعتقاد اسلامی ندارم) 

کسایی ک قبلا تو رابطه بودن پخته تر رفتار میکنن رفتار های جنس مخالفو بهتر بلدن فرهنگ خودمون اموزش ندیدن حتی از بچگی از هم جدا بودیم 

اون هوا و هوس اولش باعث میشه ک ی سری چیزا رو نبینیم یا از شوق زیاد نادیده بگیریم 

البته بستگی داره رابطه قبلیش هم چجوری بوده باشه

❤️فمنیست بی دین❤️ 
2706