2737
2739
عنوان

هفته پنجم و سونوی تشکیل قلب؟

67 بازدید | 17 پست

سلام مامانا 

من فردا صب میرم سونو ایشالا 

خیلی نگرانم میشه برام ایه الکرسی بخونین قلب نی نیم تشکیل شده باشه 

این هفته لک بینی داشتم 

لک صورتی قهوه ای کمرنگ 

کم ولی تگرانم 

نرو استرس میگیری زوده فعلا بذار هفت هفته به بعد

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میشه نریی 

عجله نکن بعضی نی نیا قلبشون ۶ یا ۷ یا حتی ۹ هفته دیده میشه صداش شنیده میشه 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
فردا هفت هفتم تموم میشه  دکترم ۱۰روز گفته بود  جون سونو پنج هفته و یه روز فقط ساک و کیسه ...

نه عزیزم تشکیل شده انشاالله 

استرس نداشته باش

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
وای اشتباه نوشتم  فردا هفته هفتم تموم میشه

به نظر من که یک هفته دیگه هم صبر کن بعد برو که دیگه خیالت راحت باشه 

ان شاءالله صدای قلبشو میشنوی و اون لحظه ای که صدا قلبشو شنیدی با اون ذوق و شوق منو دعا کن 🙏😍

فردا هفته هفتم تووم میشه  عنوان سوالمو اشتباهی نوشتمه😢

۸ هفته ۹ هفته برو 

هرچی دیرتر بهتره بخدا

میدونم مادری ذوق داری ولی همیشه حساب تو نیس ی وقت جنین ۵ هفته اس من هفته ۷ و ۳ روز  رفتم گفت با توجه به ساک شما الان ۵ هفته و ۶ روز داری 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2706