2733
2739

من کمی تنبلی تخمدان داشتم و با چند رقم دارو که دکتر داد حامله شدم اما نمیدونم حاملگی پوچ بود یا کوچیک موند و رشد نکرد که سقط شد 

تصمیم گرفتم با طب سنتی اول تخمدانمو تقویت کنم و رفع تنبلی بکنم

رفتم پیش یه خانوم کار بلد تو طب سنتی با بررسی زبان و آزمایش اینا برام چن تا قرص و شربت گیاهی و عرق رازیانه و بیدمشک داده

اما من فراموش کردم بپرسم که صبر کنم لکه بینی بعد از سقطم قطع بشه با از فردا استفاده کنم

شما میدونیدالان مصرف کنم یا بمونه بعد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاچی چطوریه من بلد نیستم

ارد گندم، سنگک بخر

۳تا۴ق غ یکم تفت بده تارنگش یکم عوض بشه، زیرش کم باشه نسوزه

بعدروغن حیوانی یاکره، بریزداخل 

زعفران، گردو، زعفران ،یکم خیلی کم زردچوبه، دارجین، زنجفیل، پودرهل، بادام خوردکن بریزداخل

اگردوست داری زیره هم بریز

بعدآب بریزبگذارقشنگ بجوشه

یکم نمک ونبات هم بریزداخلش

وقتی به مرحله رسیدکه قل میزد ومیپرید خاموش کن 

اکربتونی دوتاقرص کمر نر وماده هم بخری ، روی آتیش پوستش بکنی، و پودرکنی بریزی کمرت سفت میکنه وخوب

زمان پری هم حتماااا روزی ۲باردرست کن بخور

حمام هم مطلقی زمان پری نرو

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ارد گندم، سنگک بخر ۳تا۴ق غ یکم تفت بده تارنگش یکم عوض بشه، زیرش کم باشه نسوزه بعدروغن حیوانی یاکره ...

خیلی ممنون

فقط چقد طول میکشه این لکه بینی قطع بشه

بعد اگه اون خانوم گفت از الان شروع کنم به خوردن قرص و شربت

به نظرتون شروع کنم یا بمونه بعد قطع شدنش

هنوز دکترم گفته تا ۳ ماه اقدام نکن

خیلی ممنون فقط چقد طول میکشه این لکه بینی قطع بشه بعد اگه اون خانوم گفت از الان شروع کنم به خوردن ...

بدن هرکسی متفاوت، فکرکنم برای من ۲۰روز طول کشید

بعدش ۴۰روزبعدپریودشدم، وپریودهام منظم بود

کاچی زمان پری، روغن سیاهدانه کلا چندماه هرشب، حمام نکردن زمان پری، پیاده روی منظم، تغذیه مناسب، ژل رویال بخرحتمااااا بخور۴۰روز، عسل وسیاهدانه، دمنوش زنجفیل ودارچین عالیه بخور

2738
خیلی ممنون فقط چقد طول میکشه این لکه بینی قطع بشه بعد اگه اون خانوم گفت از الان شروع کنم به خوردن ...

حتماحتماپنیرک بخر، تا۴۰روز، روزی ۲باربخور

۴۵دقیقه بجوشون

باعسل یاخرما بخورسرده

کاچی چطوریه من بلد نیستم

دوست عزیزم میشه بگین دکترتون چه داروی ب شما دادن باردار شدین 

چن جلسه خوردین

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر
ممنونم که وقت گذاشتین

لطفا بگین اسم دارو هاتون رو 

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر
همینکه حامله که شدم اصلا چیزی تو سنو دیده نشد درحالی که آخرین بار عدد بتام ۳۷۰۰ بود

با بتاي ٣٧٠٠ چيزي تو رحم نديد؟؟؟؟

از بتاي ٥٠٠ ساك بارداري تشكيل ميشه

٣٧٠٠ ك جنين و قلب و همه چي بايد باشه

پس چي دفع كردين؟؟

شايد حاملگي خارج رحم شده

حتمن سونو واژينال لوله ها بررسي بشه

خداي نكرده خيلي خطرناكه اگه تو لوله باشه و تو رحم ديده نشه

2706