2733
2739

من ۱۰۴ بودم شدم ۸۴ ولی الان دیگه انگیزه لاغری ندارم 

چه کنم. دلم بستنی خامه ساندویچ و پیتزا و این چیزا میخواد.  

میخورمم هر از گاهی. ولی دیگه تحمل کالری کم برام سخته. 

چ کنم. کمک. دلمم نمیخواد زیاد کنم. 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روش لاغریتون چی بوده؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ماهی یا دوماهی یکبار بخور 

تا زده نشی

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740
چند سالته؟ برو عکسای قدیمت و الانت و ببین شاید نظرت عوض شد یکی دو روز بخودت استراحت بده هر چی میخو ...

مشکلم اینه ک هر روز دلم میخواد. وگرنه ب خودم استراحت دادم.  بازم روز از نو روزی از نو

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
مشکلم اینه ک هر روز دلم میخواد. وگرنه ب خودم استراحت دادم.  بازم روز از نو روزی از نو

خب خرما وچیزایی که قند طبیعی دارن بخور شاید اتشت کمتر شد

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2706