2737
2734
عنوان

باشوهرم حرفم شد نرفتم بیرون

292 بازدید | 14 پست

ساعت 12 اومد خونه، گفتم چند ماهه از خونه بیرون نرفتم منو ببر بیرون، گفت کلی کار دارم کمی بخوابم میرم سره کار، منم دیگه هیچی نگفتم، 

خوابید ساعت 3 بیدار شد، رفت 10 دیقه بیرون برگشت گفت پاشید حاضر بشید بریم بیرون 

منم از حموم اومده بودم مو هامو شونه میکردم یبار گفت فلاسک کجاست، یبار گفت نمک کو و.... خیلی چیزا خواست که من حاضر کردم هی میگف زود باش، زود باش، انگار عجله داشت منم گفتم خب عجله داری 2 تا چیزم تو بردار یا بچه رو بگیر، من هزار پا نیستم که، بعد ک دوباره رفتم بقیه موهامو ببندم و حاضر بشم چند بار تیکه انداخت، آخرشم گفت مثل هرزه ها اینقد ور نرو با خودت، یه دست لباس کهنه بپوش بریم، منم گفتم مگه هرکی مو هاشو شونه میکنه هرزه هست؟ حالا ک اینقد عجله داری خودت برو من نمیام 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونم اسرار کرد منم نرفتم، بچه بی تابی کرد اونو برد یه بستنی گرفتن اومدن، بعدم خودش رفت 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2738

خودش رفت؟ 

اه شوهر منم اینجوریه همه کار با منه 

اخرشم طلبکارم 

اما من قلقش دستم اومده سبد پیک تیکمون همیشه توش فلاسک ظرف های پیک نیک و گاز سفری ادویه نمک و قند آماده هست حصیرم کنارشان میزارم 

خودمم اول دخترمو آماده می‌کنم اون روزا که میدونم خونه هست احتمال بیرون رفتن هست خودمم یک کرم پودر و پنکیک و خط چشم و رژ والسلام

نرفتی ؟؟

نه دیگه با دعوا کجا میرفتم، خوبیه گردش به بگو بخندش هست 

خودش رفت؟  اه شوهر منم اینجوریه همه کار با منه  اخرشم طلبکارم  اما من قلقش دستم او ...

خودش رفت سره کار 

ما چون دیر به دیر میریم سبد پیک نیک رو جمع کرده بودم گوشه انباری تا برم بیارم خب حداقل 20 دیقه طول می‌کشید، این میگفت نمیخاد حتس لباس بپوشی با همون لباس خونگی بیا 

2706