2737
2734

همسرم از سر کار اومد نهارشو دادمو رفتم که ارایش کنم رفت حموم ااومد گفت پس این چایی من کو منم گفتم الان گداشتم کتری بجوشه دم کنم ای وای دیوونه شد گلدونمو پرت کرد تو سالن

مادر شوهدم اومد سر اونم داد کشید با هزار دنگ و فنگ چایی رو اوردم پرت کردم بعدش دوباره اوددم کلی گریه کردم دیگه نمیرم عروسی مادر شوهرم اومد دلداریم داد حاضر شدیم اومدیم الان نه میتونم شاد باشم تو عروسی نه غمگین یه جوریم

حالا شبم برنامه داشتیم🤣🤣🤣🤣

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
خخخخ 

نخند سرت میادا😁

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیتونی شب رو کنسل کنی 😂😂😂پررو ان

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
چند سالتونه؟  شوهرت شبیه مردهای قدیم که چاییش باید حاظر باشه وگرنه قیامت میشه

من ۲۲ شوهرم ۳۴

اره مثل مردای قدیم قلدر و غیرتی و دیوونه

چ مادر شوهر خوبی

اره فرشته اس

2738
نخند سرت میادا😁

مشخصه خودتم خدا رو شکر دختر شادی هستی  

من وقتی با شوهرم دعوا میکنم همش خندم میگیره حتی اگه دعوامون خیلی خیلی جدی باشه اونم بیشتر عصبی و جری میشه

اصلا دست خودم نیست هر چی جلوی خودمو بگیرم نخندم نمیشه

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
اره فرشته اس

خدا رو شکر انشالله همیشه خوب و خوش باشید عزیزم

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
چند سالگی ازدواج کردی؟

۱۶