2733
2734

میشه تاپیک آخر و بخونین بنظرتون چیکار کنم توروخدا فک کنین منم مثل خاعرتون راهنماییم کنین نامزدم میگه باید بیای از مامانم معذرت خواهی کنی منم ب مامانش تو اوج اعصبانیت فش زشتی دادم ولی خب حق داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا میگی مادر شوهر؟ یعنی باکره نیستی؟ 

اگ جای تو باشم لحظه ای واسه بهم زدن این نامزدی درنگ نمیکنم حتی اگه ۴سال نامزد بوده باشیم

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
ببخش من خودم به شخصه بودم طلاق می‌گرفتم شما حق نداشتید فش بدی ولی من بودم جدا میشدم ولی تو به هیچ وج ...

منم دلم میخاد جدا بشم بریدم ۴ سال صبر تلاش برگشته ب من میگ مامانم هوامو داشته ت این چندسال تو زن زندگی نیسی نمیدونم چطوری با خانوادم صحبت کنم وابستشم ولی حس میکنم زندگیم اصلا اونطور ک باید نیست 

2740

والا۱۴ساله عروسشونم بدترین جنایتهارودرحقم کردن فحششون ندادم شمام اگه میخوای شوهرت به خانوادت احترام بزاره درظاهرم شده احترام اون افریطه رونگهدار تودلت بخدا واگذارش کن ببین خدابهتر حقتومیگیره یاخودت

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
چرا میگی مادر شوهر؟ یعنی باکره نیستی؟  اگ جای تو باشم لحظه ای واسه بهم زدن این نامزدی درنگ نمی ...

ن نیستم... منم بخدا دلم میخاد تموم کنم خسته شدم ولی ضعیفم ضعییییف😭😭😭

عزیزم امیدوارم ناراحت نشی ازم ولی خیلی تند و تیز و بی مدیریت هستی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم دلم میخاد جدا بشم بریدم ۴ سال صبر تلاش برگشته ب من میگ مامانم هوامو داشته ت این چندسال تو زن زند ...

گلم اگه صلاح میدونی جدا شو مامانم دقیقا بابام طرفدار خانوادش بود طلاق گرفته اونم چی با یک بچه ک منم من نمیگم حتما جدا شو ولی کسی ک اینجوری به نامزدش بگه و تهدید کنه من بودم اصلا نمیموندم تو اون زندگی 

والا۱۴ساله عروسشونم بدترین جنایتهارودرحقم کردن فحششون ندادم شمام اگه میخوای شوهرت به خانوادت احترام ...

والا بخدا تا جایی ک من دارم میبینم خدا هم کاری نمیکنه روز ب روز داره بهتر هم میشه انگار 

والا۱۴ساله عروسشونم بدترین جنایتهارودرحقم کردن فحششون ندادم شمام اگه میخوای شوهرت به خانوادت احترام ...

منم تو اوج اعصبانیت از دهنم پرید .. حالا میگ پیش مامانم میام خرفتو میزنم میگه حرفشو  نزن الآنم میگ معذرت خواهی بکن میترسم بدخلقی کنه یا..

ن نیستم... منم بخدا دلم میخاد تموم کنم خسته شدم ولی ضعیفم ضعییییف😭😭😭

الان زیر یه سقف نرفتی اونم سقف بالاسر مادرشوهر اینطورین باهات بنده خدا رفتی میخوای چیکارکنی؟ یجوری یا حساب کارو بده دستشون ک ازت بترسن یا جداشو. 

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
2706