2737
2739
عنوان

چطوری بدون درد اعتیاد رو ترک کنم

94 بازدید | 15 پست

دوستان یکساله درگیر اعتیاد ب تر.یاک شدم. تصمیم جدی ب ترک دارم امروز مصرف نکردم از بیحالی دارم میمیرم.چی بخورم جون بگیرم؟ دلیل اصلی اعتیادمم همین بیحالی بود ک وقتی مصرف میکردم جون تو دست وپام میومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین اذیتاشو بالاخره داری تا چند روز . ولی ب هیچ عنوان تو خونه مواد نداشته باش یا شماره ساقیتو پاک کن. سه اصل ترک کردن جدا شدن از سه چیزه توپ بازی(مواد ) یار بازی( کسی ک باهاش مصرف میکردی یا بهت میرسونده) و زمین بازی( جایی ک مصرف میکردی )  بالخره پفک ک نبوده یه شبه بذاری کنار . آفرین ک شروع کردی و اراده کردی. ولی سعی کن چنتا اجتماع های na شرکت کنی یکم انگیزه بگیری . تو میتونی

ببین اذیتاشو بالاخره داری تا چند روز . ولی ب هیچ عنوان تو خونه مواد نداشته باش یا شماره ساقیتو پاک ک ...

ممنون عزیزم. مواد ک ندارم تو خونه. دلیل اصلی وسوسه شدنم همین وجود مواد تو خونه بود ک دیگه نیست شکرخدا

2740
ممنون عزیزم. مواد ک ندارم تو خونه. دلیل اصلی وسوسه شدنم همین وجود مواد تو خونه بود ک دیگه نیست شکرخد ...

من تونستم توام میتونی. هیچی بهتر از سلامتی و بهبودی نیست. از خدا بخواه دستت و بگیره. پاهات اگه بی قرار میشه بگیر زیر آب سرد تعریق داری ابریزش بینی داری همه اینا رو پشت سر بذار ولی تحمل کن و اون سایه شوم و از رو زندگیت بردار. چند سال دیگه حتی از روی چهرتم میتونن بفهمن ک درگیری پس خودت و نجات بده

من تونستم توام میتونی. هیچی بهتر از سلامتی و بهبودی نیست. از خدا بخواه دستت و بگیره. پاهات اگه بی قر ...

اگه بدونی من چ موقعیتی دارم یعنی از خودم عارم میشه ک درگیر همچین چیزی شدم بخدا. خوشبحالت ک تونستی و شکستش دادی. من مشکلم فقط همین بیحالیه ینی هییییچی یه ذره جون تو بدنم نمیاره ب جز همین زهرمار.ولی دیگه تصمیم قطعی ب ترک گرفتم چون ی روز بالاخره آبروم میره تو فامیل.درضمن خانم هستم

اگه بدونی من چ موقعیتی دارم یعنی از خودم عارم میشه ک درگیر همچین چیزی شدم بخدا. خوشبحالت ک تونستی و ...

میتونی مطمئنم. ب هیچ عنوان چیزی زو جایگزینش نکن برای ترک یا ازین پیجا کمک نگیر یا شربتی چیزی نخور. یکباره باید تزک کنی 

کلا قطع کن تا اونجایی که توان داری صبر کن دیدی دیگه نمیتونی تحمل کنی خییییلی کم اندازه ای ک فقط دردتو کم کنه استفاده کن یه هفته اینکارو بکن بدنت ب کم عادت کنه بعدش یهو بزار کنار یه هفته لب نزنی کم کم عادت میکنی بعد ی ماه کلا تمومه

کاربر اقا
سلام در چ حالی

سلام . ممنون ک پرسیدین . حالم خوبه خداروشکر فقط درد بسیار زیاد تو ناحیه کمر جای امپول بیحسی سزارین دارم.شبها هم پادرد میگیرم ک قابل تحمله. دیشب دیگه دیدم نمیتونم کمردردو تحمل کنم یک قرص الفن ایکس خوردم. ولی تاثیری نداشت ... در کل فقط کمردرد خیلی اذیتم میکنه

2706