2737
2734

بلاک کن بره بابا 

بعد میگن چرا طلاق زیاده 

بخاطر اینه که دخترای ما چشماشونو باز نمیکنند

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش لااقل یه ویژگی مثبت ازش میگفتی تا دلمون بیاد بگیم آره.

🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2728
کصخل بودنش🤣

چقده مودبی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

اگر به حرف مادرش گوش می کرد گل و سیگار نمی کشید،این جور آدمها فقط بلدند قول الکی بدن ولی زندگی باهاشون آدم را کلافه میکنه

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2740
تو رو خدا بگو به خاطر کدوم ویژگیش وابسته اش شدی😂

عطر تلخششش ته ریشششش اخم رو صورتشششش دستای عضلانیشششش چشمای کاسه خونشش وقتی یکی بهم نگاه بد میکردددددد

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

تا میتونی از این آدم دور شوووو.

اینایی که میگن به خاطر تو عوض میشم و ترک میکنم و فلان حرفاشون دروغه.خرشون از پل بگذره برمیگردن به قبلشون.

بچه ننه بودن هم که خودش زندگی رو جهنم میکنه.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
اگر به حرف مادرش گوش می کرد گل و سیگار نمی کشید،این جور آدمها فقط بلدند قول الکی بدن ولی زندگی باهاش ...

میگه مادرم گفته دیگه نخور   فعلا گوش دادم به حرفش ولی شاید خودش بخوره بگه منم بخورم 😐

باور دارم که من میتونم😍
2706