2733
2734

ببینیند من از همون اول میدونستم که جاری من کلا از من خوشش نمیاد ، خب یذره اذیت شدم ولی پذیرفتم که قرار نیست همه آدما از ما خوششون بیاد 

ولی واقعا توقع همچین رفتاری رو ندارم اونم تو جمع...

قشنگ بی احترامیه

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانواده همسر من کلا اوپن هستن ، یعنی اصلا محرم و نامحرم و اینا براشون مهم نیست و خب لباس پوشیدناشونم خیلی راحته 

خانواده منم همینجورین 

2740

ولی خانواده جاریمم تقریبا مذهبی هستن ولی برادرشوهرمم عاشقش شد و خب ازدواج کردن ولی احتمال میدم ک اون بحاطر نوع لباس پوشیدنم یا راحتیم ازم خوشش نیاد بخاطر همین منم هر وقت اون هست رعایت میکنم و با برادرشوهرم خیلی گرم نمیگیرم یا وقتی میریم خونشون لباسم پوشیدست

اینم که تو توی همون پست اول نمیگی بی احترامیه

خب بخاطر اینکه زیاد میشه و خیلی ها متن طولانی نمیخونن 

ولی دارم تند تند تایپ میکنم 

خلاصه دیشب مادرشوهرم مهمونی گرفت و کل خانوادش جمع شدن اونجا 

ماهم رفتیم 

وقتی وارد شدیم با همه سلام کردیم 

جاریم فقط گفت سلام جواب احوال پرسی منو نداد 

همه متوجه شدن 

واقعا درک نمیکنم با برادرشوهرت زیادگرم نیستی مگه بایدباشی کلا زناروی شوهرشون حساسن توهم میبینی جاریت حساسه وناراحت میشه فاصله بگیر

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2706