2733
2734
عنوان

به کسایی که با شوهرشون ..‌‌حسادت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 46 پست
من خوشی ندارم که بگیره یا ن ۵ ساله زندانیم تو این زندان که اسمش  خونه هست

اکثرا اینجوری ان ادم از بس مسئولیت به دوش میگیره دیگه به فکر سفر و خوشگذرونی نیس من تا حالا سفر نرفتم . شوهرمم اصلا اهل بیرون رفتن و مهمونیا نیست . تا بخوای هم اخلاق گند دیگه داره . ولی اینو هیچکی نمیدونه و به هیچکی نگفتم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم تا حالا تجربه زندانی شدن تو خونه را داشته باشی

داشتم زمان مجردی 

به جرم دختر بودن به جرم سرشناسی پدر و پدر بزرگ  به جرم زندگی کردن تو شهر کوچیک نباید حتی کوچه رو نگاه کنی جلو پنجره نری چادر سر کنی 

ولی زمان متاهلی با ادمی زندگی میکنم که عاشق سفره تا نصف روز وقت خالی گیر بیاره بابد وسایل جمع کنی 

این جور ادم ها اگر هم پا و هم فکر خودشون گیرشون بیاد زندگیشون بهشت میشه ولی اگر دوتا طرز فکر و زندگی متفاوت داشته باشن قطعا یکیشون بخواد به ساز اون یکی برقصه خیلی اذیت میشه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2728
زندانی شدن تو خونه خیلی افتخار آمیزه؟ هر روز فحشش میدم هر روز تصمیم به طلاق قطعی تر میشه هر روز سرد ...

منم زندانیم  خیلی بده به کلاسم نمیزاره برم هیچ دوستی ندارم خودمو خودمممم

شوهرت شکاکه؟

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
داشتم زمان مجردی  به جرم دختر بودن به جرم سرشناسی پدر و پدر بزرگ  به جرم زندگی کردن تو شه ...

خوشی زده زیر دلت

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2740
اکثرا اینجوری ان ادم از بس مسئولیت به دوش میگیره دیگه به فکر سفر و خوشگذرونی نیس من تا حالا سفر نرفت ...

تنها این نیس تعصبین خانواده بیش از حد دخالت میکنه حتی حق ندارم سوپری روبرو برم انگار برده ام

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
خوشی زده زیر دلت

چرا اخه ؟

وقتی حال و حوصله نداری 

افکارت یه جا جمع نیست 

چه فرقی داره کجایی ته خونه یا وسط بهشت 

تهش بهت خوش نمیگذره

تهش مجبوری به ساز کسی دیگه غیر خودت برقصی فقط یکی میگه حق نداری بری بیرون یکی میگه حق نداری خونه بمونی

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2706