2737
2734

هرکی یه خونه داره با این ودیعه ها و اجاره هایی که میزارن انگار تصمیم دارن یه خونه دیگه بخرن باهاش ....میخوان کل زندگیشون رو رواج بدن 

تازه خونه ای که حاشیه ی شهر هست رو با اعتماد به نفس قیمتش رو گذاشتن اون خونه ای که نمیگم بالا ولی مرکز شهره یعنی دلم میخاد زنگ بزنم دعوا کنم با اینا

آقا رحمی مروتی

سرقراداد یه قرونم راه نمیان با مستاجر

هعییی

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵گویند کریم‌ ست و گنه می‌بخشد... گیریم که بخشد ز خجالت چه کنم؟💔 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست•• تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی به اونا نداره . اوضاع اقتصادی اینطوریه . اگر ثبات باشه اونا هم گرون نمی کنن و راه میان . وقتی هر ثانیه ارزش پول داره کمتر میشه اونا هم باید به فکر سرمایه و آیندشون باشن .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

💔💔💔اره دقیقا.

اینجا یه خونه دربه داغون رو با یه قیمت بالا میدن کرایه ،

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

اون تقصیری نداره. موادو مصالح ساختمان گرونه. اونم زحمت کشیده یه خونه خریده حالا میخوادسود کنه. هر مستاجری پا میشه کلی به خونه خسارت میزنه.

مشکل ازجای دیگه است. واسه اونا غر بزن. واسه دلار ۶۵تومنی

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2738

خب آخه بعضیا حق داره عزیزم . من خودم ۳ سال پیش ۳۰ تومن دادم کابینت درجه یک زدم . شوفاژ گذاشتم و کلی به خونه رسیدم . بخدا با بدبختی به سر و روی خونه رسیدیم . بعد طرف اومده میخواد ۳ تومن اجاره کنه

2706