2733
2739
عنوان

ادم یک بار باردارشده باشه

238 بازدید | 12 پست

احتمال اینکه دیگه باردار نشه چقدره احتمالش کمه یا زیاد

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۳ بار باردار شدم و الان ۳ ساله که هرکاری کردم و نشدم. حتی با آی وی اف

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

بعد سقط بارداری بعد چند سال سخته؟ 

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤
چند نمونه تو فامیل داریم همیشه هم برام سواله که چرا 

من از خیلیا شنیدم علتش میتونه واکسنهای کرونا باشه که من ۳ دوز زدم. چینی

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2738

نه از خیلی قبل‌تر 

دخترعمو مامانم بیست سال پیش طبیعی باردار شد اما بچه ش نموند 

بعد اون دیگه هرگز باردار نشد با وجود دوا درمون 

دختر عموم هم همینطور یه پسر داره اما دیگه نمیتونه باردار بشه. دلیلشم دکترا نمی‌دونن 

خوب اگه مشکلی داشت خودش یا شوهرش چطور بار اول راحت باردارشد؟

مادربزرگم و قدیمیا میگن این خانمها یکه زا هستن

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

دوست داداشم هم چهل سالشه اما تک فرزنده خودش گفته مامانم دیگه بعد من نتونسته بچه بیاره با اینکه روستایی بودن و علاقه به داشتن بچه زیادی داشتند 

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
دوست داداشم هم چهل سالشه اما تک فرزنده خودش گفته مامانم دیگه بعد من نتونسته بچه بیاره با اینکه روستا ...

اره ماهم داریم با اینکه قدیمی آن و دوس داشتن بچه زیاد داشته باشن اما فقط یه دونه آوردن.

زندایی من یه دختر بدنیا آورد دخترش که بیست ساله اینا بود دوباره باردار شد یه پسر بدنیا آورد سال بعدش دوباره باردار شد یه دختر بدنیا اومد

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی