2733
2739

امتحان شبه نهایی زیست داشتم و دهمم

دیروز مهمون داشتیم و تعدادشون خیلی زیاد بود اصلا نتونستم بخونم پنجشنبه هم تمرکز نداشتم صدای جارو برقی و ....میومد 

رفتم سر جلسه امتحان دیدم هر چیزی رو هم که خونده بودم از یادم رفته 

سوال هاش هم سخت بود .....

نمی دونم چم شده بود 

من همیشه امتحان هام رو بیست میشدم .و نفر اول کلاسم 

یک ساعته از شدت ترس به فرش اتاقم زل زدم 

معلمه اگر کم بشم آبروم رو جلوی کل کلاس می بره 

گلم شبه نهایی اصلا اهمیت نداره فقط برای آمادگی دانش اموزه روحیتو از دست نده تا امتحانات بعدی رو عالی بدی

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ریاضی داشتم گند زدم حالم بده

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

من خودم یازدهمم ولی یه دختر دهمی رو میشناسم که اونم امتحان زیست داشت و تو یه سالن گنده امتحان میدادیم _ این دختره خیلی هم خفنه هم المپیادی زیسته مدرسه مونه 

بعد سر امتحان گیر کرده بود

فکر کنم سخت وبد

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
گلم شبه نهایی اصلا اهمیت نداره فقط برای آمادگی دانش اموزه روحیتو از دست نده تا امتحانات بعدی رو عالی ...

اگر معلم جلوی کلاس آبروم رو ببره چی 

اخلاقش اینطوریه 

نمرتو جلوی کلاس جار میزنه

خیلی می ترسم 

بعد جواب مامان و بابام رو چی بدم

2740
من خودم یازدهمم ولی یه دختر دهمی رو میشناسم که اونم امتحان زیست داشت و تو یه سالن گنده امتحان میدادی ...

استرس دارم 

موندم جواب مامانم رو چی بدم 

معلمه جلوی کلاس نمره ها رو می خونه 

نمی دونم چیکار کنم 

به قرآن هرچی که خونده بودم هم یادم رفته بود

وایی بابا رفتم مدرسه دختر خالم که دهمه دیدم همه گوشی به دست دارن کلید امتحانو حفظ میکنن

بعد ما انقدر بی دست و پا بودیم الانم که دیگ کنکور دارم و هیچی به هیچی🤣👍

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
وایی بابا رفتم مدرسه دختر خالم که دهمه دیدم همه گوشی به دست دارن کلید امتحانو حفظ میکنن بعد ما انقد ...

الان من چیکار کنم 

چجوری جواب مامانم رو بدم 

مامانم خیلی واکنشش کنده 

اگر بفهمه نمرم بد شده کلی دعوام می کنه 

اگر معلم جلوی کلاس آبروم رو ببره چی  اخلاقش اینطوریه  نمرتو جلوی کلاس جار میزنه خیلی می ...

فدای سرت گلم اشکال نداره قرار نیست همیشه نمره هات عالی باشه تو فکر کردی این رتبه یک کنکورا همیشه نمره هاشون بیست بوده دبیرستان با راهنمایی فرق داره سطح درسا بالا تر رفته سخت تر شده 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
وایی بابا رفتم مدرسه دختر خالم که دهمه دیدم همه گوشی به دست دارن کلید امتحانو حفظ میکنن بعد ما انقد ...

ما دبیرستان بودیم نمره های چهار پنج رو تشویق میکردیم کلا همکلاسی های خوبی داشتم روحیه همشون بالا بود بعد دبیر ریاضیمون رو دیدم بعد چند سال میگه من سی سال تدریس کردم هیچ کلاسی مثل کلاس شما نبود میگفت عجیب ترین کلاسی که تو سی سال خدمتم دیدم😂😂😂

دبیر ادبیاتمون هم همیشه همینو می‌گفت 

2706