2733
2734
عنوان

کیا تنبلی تخمدان داشتن و دارن

154 بازدید | 31 پست

چیکار کردین براش

من دکتر بهم گفت خفیفه ولی دقت ک کردم جدیدا بدون دلیل استرس دارم.هرچی هم نفس عمیق میکشم فایده ندارد میگن از تتبلیع

غذا چی بخورم قرص و..

ممنونم😘🩷

روز میشه این شب،باز میشه این در....

وای من الان میخواستم تایپک بزنم ازمنم خفیفه ولی نمیدونم چراهر۲ماه میشم

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیاه پنج انگشت میگن واسه درمان تنبلی خوبه شماچیزی شنیدین درموردش؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2731

ویتاگنوس؟

من خوردم این ماه یه شیشه رو

۲۰ قطره نمی‌دونم یا ۴۰ قطره میریختم تو آب می‌خوردم 

خیلی بدمزه انگار زهر می‌خوری 

جواب نگرفتم فعلا ک

روز میشه این شب،باز میشه این در....

من تخمدان پلی کیستیک دارم ،همیشه دکتر بهم سیپروترون و مدروکسی و ...میداد ولی من با اینا خیلی شدید حالت تهوع میگرفتم دو سه ماه با داروها خوب میشدم دوباره برمیگشت ،،رفتم دارو گیاهی پنج انگشت و تخم هویج و سیاهدونه و عناب اینا رو بهم گفت باهم دم کنم بخورم الان دوساله دارم میخورم پریودام مرتب شده و یه ماه پیش رفتم سونوگرافی گفت خوب شدی 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

گیاه پنج انگشت همون قرص ویتاگنوس یا اگنوگل هستش و خوبه 

من اینطوری درمان کردم: 

گرم نگهداشتن کمر و پاها با جوراب پشمی 

مالیدن روغن سیاهدانه هر شب ب تخمدان ها و‌بستن با شال

استفاده از پیشبند برای ظرف شستن ( اصلا نباید بزارین خیس ش شکمتون)

حذف پفک و‌نوشابه !!!! خیلی کیست زا هستش 

و خوراکی های گرم

و ناشتا ترکیب سیاهدانه و عسل و شب ها موقع خاب

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2738
ویتاگنوس؟ من خوردم این ماه یه شیشه رو ۲۰ قطره نمی‌دونم یا ۴۰ قطره میریختم تو آب می‌خوردم  خی ...

انگار ویتاگنوس هم از این گیاهه فک کنم خودشودم کنی بخوری بهترباشه من ۲ماه وخورده ای پری نشدم رفتم خودگیاهشو خریدم ببینم چی میشه خسته شدم واقعا

گیاه پنج انگشت همون قرص ویتاگنوس یا اگنوگل هستش و خوبه  من اینطوری درمان کردم:  گرم نگهد ...

دقیقا تازه من امتحان کردم هروقت سردیجات و ترشی  میخورم پریودام بهم میریزه

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
مرسی عزیزم.باردار شدید؟

اره 

فقد مدروکسی اینا نخورید 

همون سیاهدونه عسل شب و روز بخورین دو ماه 

میبینی مرتب شدع

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
دقیقا تازه من امتحان کردم هروقت سردیجات و ترشی  میخورم پریودام بهم میریزه

اره تنبلی تخمدان از سردی رحم میاد 

اصلا وقتایی ک من پامو میزارم جای سرد رو سرامیک بدون دمپایی یا میشینم رو اوپن 😁علاقه خاصی داشتم بشینم از بچگی

کلا بهم میریزم

چایی هم با خرما یا توت بخورین قند وشکر حذف کنید 

این پفک لعنتی کیست زا هستش ب شدت 

من تخمدان پلی کیستیک دارم ،همیشه دکتر بهم سیپروترون و مدروکسی و ...میداد ولی من با اینا خیلی شدید حا ...

بعدچندماه مرتب شدین؟ هرروزدم میکردین ومیخوردین وروزی یکبار؟هرکدوم یک قاشق چایخوری میریختین؟

به من گفت هروز سه بارپنج انگشت دم کن وبخور یکساعت قبل غذا 

2706