2733
2739

الان یه ماهشه اولا شیرم خیلی خوب بود اما الان هم شیرم میاد مثل قبل اما انگار سیرش نمیکنه ساعت ها بهش شیر میدم سیر نمیشه نمیخوابه گریه میکنه اونوقت 60میلی شیر خشک میدم در جا میخوابه یا اگه نخوابه هم دیگه گریه نمیکنه 

وقتی شیر خودمو میخوره روزی دوبار پی پی میکنه ولی وقتی شیر خشک میخوره روزی چهار بار 

چیکار کنم شیرم بهتر بشه؟

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...

شیرت بی بهره هست.ابکیه

طفلکو شیر خشک ندی  وزن نمیگیره لاغر و ضعیف‌ مسمونه خدای  نکرده

قندش  میفتع مشکل  پیدا میکنه خدای  نکرده.روزی  دوسه دعده شیر خشک بده

صبح و ظهر و شب.بقیه وعده ها شیر خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چه ایرادی داره.

دوتاشو بهش بده.

شیرخشک هم خیلی مقویه.

پسر منم تا ۴ماه اول همینجوری بود ولی بعدش یهو دیگه شیشه نگرفت تا الان ک ۲۳ ماهش شده.

فقط حواست باشه رفلاکس و کولیک نباشه 

خدایا شکرت
شیرت کم نیست شیرت خوب نیست دل درد میگیره شاید چیزای نفاخ میخوری چیزای سرد زیاد میخوری چیزای مقوی وگر ...

منظورت اب سرد و اینچیزاست یا چیزایی که طبعشون سرده؟

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
2738
داروخانه قطره شیرافزار بخر دلسترابگوشت چیزایی بخورکه شیرت روزیادکنه

شیرم زیاده بطوریکه چیکه میکنه🥹😂اما میخوره انگار اب خورده اصلا فرقی نداره براش

خودت غذاهای مقوی بخور . مغزیجات بخور . من خودم تجربه ندارم اما خواهرم ماکارونی و دلستر خصوصا مالت م ...

مالت؟