2737
2739
عنوان

تولد پدر بزرگوار🌱💚

45 بازدید | 7 پست

دوستان امروز تولو پدرمه دوست دارم براشون تولو بگیرم مامانم میگن نمیخواد🤣😂

بنظرتون بگیرم یا نگیرم میخوام سوپرایزش کنم

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی دیر نیست !؟  الان شاید فقط بتونید کیک تهیه کنید

خب خیلی ساده میگیریم معمولا ما در حد کیک و اینا و دور همی خود خانوادمون ولی مادرم میگه نه و الکی خرج نکن

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
خب خیلی ساده میگیریم معمولا ما در حد کیک و اینا و دور همی خود خانوادمون ولی مادرم میگه نه و الکی خرج ...

به نظرم بگیرید 

خوشحال میشن 🌹

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
خب خیلی ساده میگیریم معمولا ما در حد کیک و اینا و دور همی خود خانوادمون ولی مادرم میگه نه و الکی خرج ...

ادم باید تو شادی خرج کنه دیگه پس برای چی از صبح تا شب کار می‌کنیم واسه اینکه بتونیم از زندگی بیشتر لذت ببریم خب آدم با شاد کردن عزیزش از زندگی لذت میبره دیگه مگه عزیز تر از پدر داریم

2738