2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مدتها درگیر بودم چیزی ک خیییییلی اثر مثبت داشت توالت فرنگی بود بعدم ملین مثلا انجیر خیس شده ناشتا صبح میخورم بعضی وقتام نداشته باشم اب گرم و دانه چیا شکمم نمیزارم سفت بشه و پروبیوتیک ک تعادل روده حفظ کنه 

2731

عزیزم اول اینکه با آب سرد خودتوبشور ، هرچقد آب گرم باشه بشتر ازت خون میره 

بعدش که با آب سرد شستی به پنبه بتادین بزن یکم زیاد بزن بعد بزار روی مقعد و لباستو بکش بالا و بیا رو شکم نیم ساعتی دراز بکش دو سه بار اینکارو کن ، بعد شیاف آنتی همورویید بگیر و پماده ان ان و پماده آنتی فیشر بزن به سره شیاف و بزار مقعد هر شب اینکارو هم کن تقریبا یک هفته امکان نداره خوب نشی 

اگه یبوست هم میشی به غذات هرچی میخوری یک قاشق روغن زیتون بریز 

صددرصد خوبت میکنه زیادم گرون نیستن با صد تومن همشو میخری

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
2738

این پماد مث انتی هموروئید بزنید و این موارد رعایت کنید خوب میشید ولی پماد تنها فایده نداره چون بیشتر نقش مسکن داره براتون 

یه ورزش به اسم کگل خیلی کمک کنندس من یکم تنبلی میکردم و یادم میرفت ولی روزی یکی دوبار انجام میدادم و اثر داشت 

خلاصه زود برسید بهش نرسه به عمل کردن

توی تشت ابگرم .فقط موقع مدفوع انجام دادم.پیشنهاد دادن.

تشت ابگرم چون از خشکی درمیاره کلا خوبه ولی حتنا کگل رو سرچ کن متوجه مزایاش میشی من ایقد افتضاح بودم دکتر گف فقط عمل با همین رعایتا خوب شدم همشم سرچ کردم و فهمیدم اینور اونور 

2706