2733
2734
عنوان

خانوما وصلت با خانواده ای که دختر ندارن چه محاسن و چه معایبی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جنسیت اعضای خونواده چ ربطی به موفق شدن یا نشدن شما در ازدواجتون داره.‌

نگفتم ربط داره. فقط راجع به شرایط سوال داشتم که رابطه ها چطوری پیش میره تو اینجور خانواده ها.توقع خانواده از عروس در چه حدیه . خصوصا که دختر ندارن و علاقه دارن عروسشون جای دختر نداشتشون رو پر کنه. منظورم اینجور مسائل بود

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

همونطور که بقیه گفتن خواهرشوهر نخواهی داشت ولی خب اینم در نظر بگیر که تو آینده هر کاری که دخترشون باید براشون بکنه، تو باید بکنی. یعنی اگه کاری هم برات انجام بدن در عوض توقع‌شون هم ازت بیشتره.

سخته 

یه دونه خواهر شوهر دارم چهار تا جاری

مادرشوعرم مریض شدنی دخترش بهش میرسه عروسا بهم دیگ نگاه میکنن یکیشون بره اونیکی هم می‌ره من خودم سه سال هوای مادرشوهر مو داشتم دیدم جاریام به حاضریش میان منم دیگ عقب کشیدم

خواعرشوعرم خواعرشوعر نداره شش تا عروسن هرروز یکی میره به مادرشوهر زمین گیرشون رسیدگی میکنن هرروزم دعوا دارن که تو خونرو تمیز نکردی رفتی تو داروهاشو ندادی تو دیر میای تو غذا نمپزی 

خوبیشم اینه که کسی نیست تو زندگیت دخالت کنه اختلاف بندازه گلایه کنه دستور بده

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
بستگی به خونوادشون داره خیلیا چون دختر ندارن خیلی تو برخورد با دخترا مراعات میکنن و حساسن و واقعا عر ...

چه نکته ی خوبی اشاره کردی دوست من.ممنونم ❤👌

2740
بهشته بهشت😂😍 خواهرشوهر ب هیچ دردی نمیخوره،بود و نبودش فرقی ندارت

منم خوار شوهرم تا دعوت نکنند خونه شون نمیرم اونم سالی یک بار الان نزدیک دوساله نرفتم خونه شون به جز عید هخمشه از نظر مالی دستشون گرفتم خواستم حرف بزم چند بار سبک سنگین میکنم چیزی نگم ناراحت بشن تا حالا شکر خدا دلخوری پیش نیومده هر دو طرف احتام هم نگه داشتیم حالا چرا به درد نخور شدیم نمیدونم هر کسی تو هر جایگاهی بلد نباشه رفتارشف میشه یه آدم به درد نخور حالا چه مادر شوهر باشه چه خواهر شوهر چه عروس چه پدر چه مادر

ولی دختر عمه من با همچین خانواده ایی وصلت کرده الا پدر مادر شوهرش مدام مریض و این و شوهرش مجبورن جور ...

👌پس یکی از سختی ها اینه.ممنون دوست عزیز❤

منم خوار شوهرم تا دعوت نکنند خونه شون نمیرم اونم سالی یک بار الان نزدیک دوساله نرفتم خونه شون به جز ...

خداحفظت کنه باید از عروستون بپرسیم عزیزم،منم خودم فک میکنم ادم خوبیم ولی شاید جایی کسی ازم ناراحت شده

منم شوهر پسر اول هست و کلا سه تا پسر هستن خواهر شوهر ندارم

میشه از تجربیاتتون بگید. رابطتون با خانواده شوهرتون چجوریه؟ چه سختی ها و چه خوبی هایی تا حالا داشته براتون وصلت با این خانواده که دختر ندارن

یادت باشه هیچوقت سعی نکنی دخترشون بشی...چون شدنی نیست دختر بودنه عروس یعنی کلفتی 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706