2733
2734

من از یکی از همکلاسی هام خیلی خوشم میاد دوست دارم پیشم باشه جامو عوض کردم رفتم پیشش هرچی خواست براش انجام دادم حتی برای وسیله میخریدم میبردم  مدرسه که باهام دوست شه منو صمیمی بدونه

اما اون یکی از همکلاسی های دیگه و دوست داره امروز کیفشو برداشت و رفت  پیش اونا نشست خو من برای اون اومده بودم نارحت شدم قهر کردم غصه خوردم به صورت تابلو

بعددوستاش دیگه هرموقع منو  میدیدن میخندیدن گفتن بیا پیش ما بشین خودشم اومد گفت( غصه نخور به مسخرگی گفت بیا بغلم ) خندید باز رفت پیش اونا منم ب دروغ گفتم انشا ننوشتم نارحتم اما چون قبلش خوب بودم فک کنم فهمید که من بیشتر دوس دارمش نسبت به بقیه از اون رنگ ب بعد به همه بچها محل داد صحبت کرد خندید الا من 

چ کنم ینی فمید دوس دارم باهاش صمیمی شم چیکار کنم بنظرتون که اگر این فکرم کرده بگه اشتباه کرده!

!؟!!

به آدما بیش از حد بها نده. اتفاقا این رفتارات باعث میشه بیشتر ازت دور شه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به آدما بیش از حد بها نده. اتفاقا این رفتارات باعث میشه بیشتر ازت دور شه

اره چجوری دورشم مهم نباشه برام 

بود و نبودش 

ینی شما میتونیم کسی رو و دوست دارین بی تفاوت ازش دورشین

م

اره چجوری دورشم مهم نباشه برام  بود و نبودش  ینی شما میتونیم کسی رو و دوست دارین بی تفاو ...

خب تو دور میشی که اون بهت نزدیک شه. قانون دنیا همینه. 

انقدر نچسب بهش. واقعا چرا باید براش وسیله بخری وقتی این محبتا دو طرفه نیست؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."