2733
2739
عنوان

بنظرتون از چین چی وارد کنم؟

59 بازدید | 13 پست

سرمایم در حد ۱۰۰ میلیونه.

ی چیزی بگید وارد کنیم بجز لوازم آرایش( بخاطر تست حیوانی و استفاده غیر شرعی حس خوبی بش ندارم)

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد میلیون تومان یا دلار؟ 

تومن بابا😂

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2728
دلاررررر 🙄

سوالش خیلی چالشی بود😂

لوازم پلاسکویی

این خوبه.اونوقت کجا بفروشم؟تجربه ندارم

2738

مارمولک به یاد فیلم رحمان هزار و چهارصد😂

درکل به نظرم نمی صرفه از چین با صد میلیون سرمایه چیزی وارد کنی معمولا اونایی از چین واردات دارن که سرمایشون بالای پونصد میلیون هست 

مثلا اگر بخوای لباس وارد کنی خیلی جاهای ایران هستن لباسای ارزون دارن فروشنده ها از اونجا لباس میارن دیگه نیاز نیست کلی هزینه اضافی برای چین داشته باشی میتونی بری قشم کلی لباس بیاری 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
این خوبه.اونوقت کجا بفروشم؟تجربه ندارم

مغازه رهن کن ببین کجا پلاسکو نداره 

ما تو شهرمون پلاسکو زیاده ولی یه پلاسکو هست به اسم مادر از شیر مرغ تا جون آدمی زاد لوازم داره چون همه چی داره خیلی شلوغه حتی جمعه ها

حدود دوهزار دلار یعنی بنظرم هودیو کاپشن هاشون، کفش/دمپایی هاشون خیلی نازن 

بعد چجوری بفروشم میدونید ؟

توی مراکز بزرگ شهرتون/مثلا ما توی اصفهان سیتی سنترمون خیلی خوبه برای فروش، یا پاساژ های بزرگ همزمان ...

اره منم اصفم ولی مثلا برم سیتی سنتر به فروشگاهاش بگم ازم بخرن؟نمیشه ک اونا خیلی باکلاسن خخخ