2737
2739
عنوان

کاربری قبلیم رو پیدا کردم😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه نی نی یار رو تگ کنید😭😭

سلام

بزنین روی فراموشی رمز عبور و شماره تون رو بدین ببینین براتون کد میاد یا نه؟

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
میشه نی نی یار رو تگ کنید😭😭

@niniyar_5    

سلام 

چک می کنین که کاربری @تیحجثجث    الان تعلیق هست یا نه؟

کاربری قبلی استارتر هست.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام بزنین روی فراموشی رمز عبور و شماره تون رو بدین ببینین براتون کد میاد یا نه؟

اره قبل از اینکه این کاربری رو بزنم،امتحان کردم اما ارور میداد 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
@niniyar_5     سلام  چک می کنین که کاربری @تیحجثجث    الان تعلیق هست ...

سلام فعاله اگر میخوان تعلیق بشه که فرقی با ازاد بودنش نداره همینطوری باز می مونه ولی بازم میخواد لغو بشه باید شماره ای که عضو بوده رو بده تو خصوصی لغوش کنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
سلام فعاله اگر میخوان تعلیق بشه که فرقی با ازاد بودنش نداره همینطوری باز می مونه ولی بازم میخواد لغو ...

ممنون

نه نمی خواستن تعلیق بشه.

اتفاقا می خواستن وارد بشن نتونستن.

میگن قسمت فراموشی رمز عبور هم براشون کار نمی کنه.

مرسی عزیزدلمممم

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

گفتن کاربری فعاله.

مرسی عشق منننن

💝💝💝