2733
2734
عنوان

تو رو خدا بیاین دارم خل میشم😭

122 بازدید | 11 پست

بچه ها من امسال موندم پشت'کنکور اما وارد رابطه شدم 

انقدر که رابطم با پدر مادرم بد بود 

خواهرم خیلی بزرگتر از منه و خونه خودشه 

تنها بودم . انقدر تنهام الان کل تمرکزم رو این پسره همش میترسم خیانت کنه کلی دختر خوشگل و موفق دوران که بلاگرن حتی ...و عکسای خوشگل و پینترستی میزارن 

اما من غمگین و حسودم و چسبیدم بهش همش میگم پیام بده کجایی نمیدونم زنگ بزن و... 

میترسم خیانت کنه و بره با اونا 

نمیدونم سرمو با چی گرم کنم . دیگه حوصله درس و کنکورم ندارم 🙃 هدفم دندان بود مثلا ...

ولی صفر م و همه چی تو مخمه دوستام بچه های خوبی نیستن همش دنبال پسر و بیکار . خسته شون از شکاکی

به جای خل شدن خودتو جمع کن و بجای حسرت پسره سعی و تلاش کن تا دیگران حسرتتو بخورن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرچقدرم پدر مادرت رابطه بدی باهات داشتن نباید تو این دوران مهم زندگیت با کسی وارد رابطه بشی بعد تازه بشینی تایم بذاری حسادت کنی چک‌کنی و... کاش می فهمیدی آدم وقتی سی سالش میشه بزرگترین حسرتش نداشتن دوست پسر نیست اینه که چرا تو این سن مهم سرنوشت ساز چشمشو رو همه چیز نبسته تلاش کنه تا واسه خودش  کسی بشه اون موقع ده تا از این پسرا بهت التماس میکنن نگاشون کنی 

اما متاسفانه تا خودت تجربه نکنی عمق حرف منو متوجه نمیشی 

که اگه می‌شدی اون گوشی خاموش میکردی می‌دادی ب مادرت و درستو میخوندی 

هرچقدرم پدر مادرت رابطه بدی باهات داشتن نباید تو این دوران مهم زندگیت با کسی وارد رابطه بشی بعد تازه ...

میدونین چی اذیتم میکنه؟ اینکه اون دخترا و دوستای همسن من رو فالو کرده و باهاشون دوست میشه که دندان پزشکی و دارو میخونن یا حقوق . خصوصا یکیشون که دارو میخونه خیلی انگار خوشش میاد . نمیتونم تصور کنم بره با اون ۱ سال و چند وقته با همیم😔

میدونین چی اذیتم میکنه؟ اینکه اون دخترا و دوستای همسن من رو فالو کرده و باهاشون دوست میشه که دندان پ ...

خب بره چه اهمیتی داره؟ الان نره دوسال دیگه میره،شما متوجه حرف من نمیشی 

ببین ی همکلاسی پسر داشتم لیسانس عاشق یه دختره تو دانشکده بود بهش گفتیم خب برو بهش بگو ببین رفت بهش گفت دختره هم قبول کرد اما دیدم چند روزی تو خودشه بهش گفتم چته گفت نمی‌خوام باهاش دوست بشم من الان شرایطشو ندارم با کسی حتی دوست بشم درسته عاشقشم اما الان زمان من نیست 

رفت چسبید ب درسش ارشد قبول شد بعدم دکترا ایتالیا ،الانم ایتالیا با حقوق حدود دویست ملیون ب پول ایران اونم از تو خونه اش داره کل اروپا رو میگرده با ذوس دختر جدیدش و حال می‌کنه 

متوجه حرف من شو وقتی میگم الان باید الویتت چی باشه 

احساسات تو این سن کار دست آدم میده ها 

نمی‌گم کات کن اوکی ولی شبی ی ساعت براش تایم بذار و هفته ای یک روز 

خواست بره هم بگو بسلامت 

اما بازم متوجه نمیشی 

چون حواست پیش اون دختراس اونا دارن درسشونو ادامه میدن تویی که الان موقعیتت مشخص نیست 

طول می‌کشه شاید چندین سال ده سال اینا تا بفهمی در نهایت باید عاشق خودت می‌بودی .....اما خب فرق من سی ساله با تو ۱۸ ساله همینه 

2740

می‌دونی فرق آدمای موفق با شکست خورده چیه 

آدمای موفق کاری که مطمئن هستن موفقشون می‌کنه رو حتی اگر زجر آور باشه هر روز انجام میدن و جوری انجام میدن که انگار عاشقشن 

اما عاشق شدن کار آسونیه برای همین ترجیح شما شده این 

امیدوارم تا دیر نشده بخودت بیای و مسیر زندگیتو عوض کنی 

اون پسر اگر عاشق تو باشه تا پایان این مسیر کنارت میمونه اگر نه خواهد رفت 

خب بره چه اهمیتی داره؟ الان نره دوسال دیگه میره،شما متوجه حرف من نمیشی  ببین ی همکلاسی پسر داش ...

دقیقا ای کاش آدم زمانی که لازم باشه به بلوغ برسه 

من باورتون شاید نشه اما اینطوریم که اوکی بره ولی با دکتر و وکیل نه . آخه یکی نیست بگه این چه حرف بی منطقیه میزنی دختر 

اگر عاشقشی نباید حاضر باشی با صغری کچل یه دیت بره ! 

اما من خیلی بچم واقعا . هیچی نخوندم یه ماه دیگه نهایی و دوماه دیگه کنکورمه  . کنکور اردیبهشتماه که هفته دیگس هیچی میرم میشم ۱۰۰ هزار 

دقیقا ای کاش آدم زمانی که لازم باشه به بلوغ برسه  من باورتون شاید نشه اما اینطوریم که اوکی بره ...

عشق و عاشقی تو سن شما تحت تاثیر فوران احساسات سه چهار سال دیگه ممکنه اصلا از ایشون خوشت نیاد، اینم که میگی حاضرم بره ولی با دکتر و ..‌.بازی مغزت واسه اینکه شما هنوز درگیر ایشون باشی، اوکی اگر امسال رتبه خوبی نیاوردی بشین برای سال آینده با برنامه ریزی بخون 

مدام با خودت تکرار کن الویت من الان چیه 

لازم نیست شما همون راهی رو بری که بقیه رفتن یا حتی حتما یه پسر تو زندگیت باشه 

اینو از من داشته باش 

بیرون ز تو. نیست هر آنچه در عالم هست 

از خودبطب هر آنچه خواهی که تویی 

اگر خانمی تو سن شما حرفای منو درک کنه مسیر زندگیش کاملا عوض میشه و ده سال دیگه میگی خوب شد ب حرفش گوش کردم🤍

عشق و عاشقی تو سن شما تحت تاثیر فوران احساسات سه چهار سال دیگه ممکنه اصلا از ایشون خوشت نیاد، اینم ک ...

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون

خدا خیرتون بده من همه تلاشمو میکنم🥲