2733
2739

😂😂😂😂😂من هنو سر تاپیک قبلیت خندم میاد 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هزینه زیادی نداره نگران نباش دقیق نمیدونم

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

گوگل«««««نی نی سایت

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2740
آقا توروخدا الان تو خونه نمیدونم بخندم یا گریه کنم 😅😭

😂😂😂😂بخند شاد باش مرسی ک ما رم شاد کردی 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
😂😂😂😂بخند شاد باش مرسی ک ما رم شاد کردی 

اینم بگم ماشین برام خیلی جالب بود هر کار میکردم طفلی دنده عقب رو دیگه نمیتونست با ترمز دستی بیاد صد دفعه خاموش کردم و شوهر بدبختمو فحش دادم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اینم بگم ماشین برام خیلی جالب بود هر کار میکردم طفلی دنده عقب رو دیگه نمیتونست با ترمز دستی بیاد صد ...

منم هروقت دنده عقب میام داخل خاموش میشه میبینم ترمز دستی بالاس بوی سیم میاد🤪😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

لنتی خیلی باحالی 

منم هروقت دنده عقب میام داخل خاموش میشه میبینم ترمز دستی بالاس بوی سیم میاد🤪😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂&nb ...

دیگه مردا روی اعصاب ما راه میرن ماهم گند می‌زنیم به ماشینشون بدبختا جرعت ندارن حرفی بزنن بعدش بهمون میشینیم گریه میکنیم . 😅

دیگه مردا روی اعصاب ما راه میرن ماهم گند می‌زنیم به ماشینشون بدبختا جرعت ندارن حرفی بزنن بعدش بهمون ...

😂😂😂😂😂😂من هر گندی بزنم خودم خندم میگیره زودتر از شوهرم

بنظرم واقعیت رو بهش بگو همون با خنده 

دردسر نشع براش زدی خار ماشین رو ساییدی 😁

😂😂😂😂😂😂من هر گندی بزنم خودم خندم میگیره زودتر از شوهرم بنظرم واقعیت رو بهش بگو همون با خنده&nb ...

آره شب بیاد میگم بهش . نه طفلی چیزی نمیگه یعنی از این مردان نیست آهن پرست باشه خداروشکر 😍🤣

2706