2737
2739
عنوان

این آرایش چطوره؟ عکس هنرپیشه.

200 بازدید | 20 پست

این آرایش چطوری انجام میشه؟ 

به نظرتون قشنگه؟

به هر کسی میاد؟ 

آرایش لایت محسوب میشه؟ 

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.

ب چهره های اروپایی میاد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

ن ب هرکسی نمیاد ما بکنیم شبیه مریضا میشیم 😂

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بمن یکی نمیاد ..چون من بشدت سفید و بیروحه چهره م باید رژ قرمز جیغ بزنم و چشمامو سایه اسموکی 

درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
ب چهره های اروپایی میاد

من چهرم ایرانیه.

تا حدی شبیه باران کوثری هستم.

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
2740

من پوستم سفیده خیلی 

در حدی که مویرگای صورتم اگه از نزدیک نگام کنی مشخصه

و یه بار اینطوری ارایش کردم شبی معتادا شدم😂

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی؟اسمم کیمیاست❤کاربری دست دو نفره پس هی نپرسید
خیلی شیکه ولی ب نظرم یکی باید پوستت خیلی صاف باشه یکی صورتت چاق نباشع

خوب پوست رو با کرم پودر میشه صاف کرد! 😂

اتفاقا صورتم لاغره. 

من پوستم سفیده خیلی  در حدی که مویرگای صورتم اگه از نزدیک نگام کنی مشخصه و یه بار اینطوری ارا ...

خوب اول باید خودتو زرد کنی.

اینم اروپایی سفید بوده در اصل و برنزه شدس یکمی.

الان کدوم اینا تو عکسه؟

چرا اینو گفت؟ !😄

2706