2737
2734

15 سالگی سرشرط بندی سیگار بردم مدرسه واییی لو رفتم مدیر مدرسههه 

احضارم کرد دفتر گفت این چیه فلانی چنانننن انکارش کردم اخرسر ترسوندن منو ک اگ نگی کارو میکشونیم ب دادگاه منم از ترس اینک پدرم پیگیر نشه بعد دوهفته گفتم بله کار من بود

18 سالگی هم یک بار سیگار کشیدم که قسم خوردم تا اخر عمرم لب بهش نزنم

باورتون نمیشه چندساعت بعد مامانم و کل اهل منزل ردیف شدن یکی یکی منو بو میکردن ک بفهمن چی کشیدممم سعی میکنم کمتر خطا کنم چون درجا لو میرم و ب فنا میرم

پ.ن:سیگار قاطی داشت و خدا رحم کرد درحد تجربه ورفع کنجکاوی امتحان کردمم

کلا رو فضا بودمم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

فک کنم خیلللی بچه مثبت بودم اخه خلاف خاصی نداشتم همیشم لو رفتم

فقط یبار گوشی بردم مدرسه ازم گرفتن ضایع شدم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی شر و شیطونم ولی ازین کارا نکردم

یبار کفش یه آخوندی که اومده بود مدرسمون رو برداشتیم قایم کردیم

چن بارم وقتی از کنارمون رد میشد گفتیم جوووون حج آقا داشمی بمولا

خودشم خندش گرف😂😂یبارم داشت نماز میخوند از پشت پنجره نماز خونه براش اهنگ خوندم🤣🤣🤣کرم دارم میفهمییی

یبارم اومده بود کلاسمون انقد ضایعش کردم اخر سر داشت میرفت خواست مثلا من خجالت بکشم گف دختر خانم ببخشید اگه اذیتت کردما

منم گفتم خواهش میکنم انسان جایز الخطاس

کلاس پوکید از خندع😂😂

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

6 سالم بود رفته بودیم مهمونی تشنه ام بود اومدم یه بطری برداشتم از یخچال اب ریختم توی لیوان خیلی ام تشنه ام بود یه سره قورت دادم بعد گلوم سوخت فهمیدم م. ش. روب خوردم 😂😂 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2740