2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی فقط سعی کن نفس عمیق بکشی دم و بازدم به چیزایی بد فکر نکن سعی کن به چیزی یا کسی فکر کنی که ارومت میکنه

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
ریشه ش از بی کاری  بنظرم حتما سرت گرم کن با  پیاده روی  یادگرفتن مهارتی

دقیقا بیکاری خیلی تاثیر داره

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
2740
دارم

خب یدونه بنداز تپش قلبتو بیاره پایین انداختی چند دقیقه بشین رو مبل منم پانیک دارم دکتر بهم پدوپرانول داد گفت هر وقت حس تپش بالا یا خفگی بهت دست داد بنداز میندازم اروم میشم

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳

بچه ها پانیک چجوریه من بعضی وقتا بیدلیل یهو حس بیقراری بهم دست میده انگار دارم خفه نیشم تند تند نفس میکشم بد تر میشه تو شکمم انگار یه پروانه داره بال بال میزنه فکرمو ازش منحرف میکنم و حواسمو پرت میکنم بهتر میشم... یا هوا رو میدم تو معدم و مثل بادگللو خارج میکنم یکم بهتر میشم نمیدونم این پانیکه یا جی؟