2737
2734
عنوان

عجیب مهرش به دلم افتاده .. عجیب

160 بازدید | 2 پست

روزای اول که درموردشون خوندم احساس خاصی نداشتم ..

اما چند هفته ای هست که یجور عجیبی از ته دلم دوسشون دارم . برای حاجتی به ایشون متوسل شدم،اونطور که باید نشد 

اما نمیدونم چرا ته دلم انقدر برام عزیزن ..

تولدشون مبارک❤️🌺

اگر تاپیک منو دیدید ،برای شهید ابراهیم هادی عزیز صلوات بفرستید😘

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

امروز تولدشه

اتفاقا داشتم فک میکردم چقد التماسش کردم و کاری نکرد حتی ارومم نکرد💔💔💔

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
امروز تولدشه اتفاقا داشتم فک میکردم چقد التماسش کردم و کاری نکرد حتی ارومم نکرد💔💔💔

منم همچین حالتی داشتم

الان میگم شاید حکمتی داشته

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘