2737
2739

همیشه تایپک های بی محتوا پر بازدیدن

اینجا نی نی سایته لیرز دائمی 

اینجا نی نی سایته درباره همه چی هست جز نی نی 

اینجا نی نی سایته اگه سوال درباره نی نی بپرسی کسی جواب نمیده 

اینجا نی نی سایته اگه داستان زندگیتو تعریف کنی همه تحقیرت میکنن

و بلاخره اینجا نی نی سایته اینجا ما کلی مامان و دوست مهربون داریم 😍

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجا نینی سایته، سایت ایرانیا ی متشخص🥰

همه دکتر 😅

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

همه جا یه سری سایت نظر سنجی هست و مردم تو کل جهان تو این سایتا درمورد مشکلات و دغدغه هاشون میگن مشکل اینه ما فقط نی نی سایت رو داریم 

البته کسیم نگفته قانونا برای خانومای بادار و نی نی هاست

2740

از موقعی که عضو شدم روز به روز تاپیکا بدتر میشه یکسالم خواننده خاموش بودم🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
همه جا یه سری سایت نظر سنجی هست و مردم تو کل جهان تو این سایتا درمورد مشکلات و دغدغه هاشون میگن مشکل ...

درسته اما هجوم بچه ها  مناسب نیست 

اینجا نی نی سایته برای پر بازدیدی ادم میکشن  

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اینجا نی نی سایته تنها نسخه حل مشکلات فقط طلاقه😂

اینجا نی نی سایته خوشگل باشی تخریب میشی زشت باشی کلی انرژی مثبت و وایب خوب دریافت میکنی😂😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

اینجا نی نی سایته همه مادرشوهرا بدن عروسا عالی و مظلوم ...اینجا نی نی سایته من خواهرشوهر خوبی ام ولی خواهرشوهر خودم سلیطه س ...اینجا نی نی سایته حتی اگه درست ترین نظر عالمم بدی بازم یکی هست ریپلای مخالف بزنه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2706