2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون دهن بین هست

64 بازدید | 6 پست

مثلا کسی جلوش از بدی کس دیگه  بگه  نظرش درباره اون شخص دوم که مورد غیبت قرار گرفته عوض می شه 

یا خانوادش از کاری منصرفش کنن وبگن نکن انجام نمی ده

فعلا عقدم می ترسم با این اخلاقش به مشکل بخوریم 

تو  دوره قبل عقد نمی دونستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا چطوری بلدی

ببین مثلاً من شوهرم وقتی جاریم یه کاری بگه خوبه و انجام بده اینم میگه آره همون خوبه

اگر درباره بچه یا خونه داری باشه که محکم و با قاطعیت میگم به شوهر که من خودم صلاح زندگیمو و بچمو بهتر می‌دونم

تو یه سری چیزا هم مثل خرید و مسافرت همش بهش میگم به کسی نگو

برای این که چیزی هم بخره تو یه موقع که داریم صحبت میکنیم مثلا بهش میگم آره خبر داری فلانی فلان چیز خریده به آنقدر تومن ؟ خیلی داره گرون میشه

بعد می‌ره تو فکرش که اونم بخره

حالا اگر مادرشوهر یا جاری بفهمه نمیزاره

برای همون میگم بخر وقتی هم قبول کنه با چشمای پر ذوق و اشک میپزم بغلش که دیگه نتونم بزنه زیرش

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

یه مدت میخواست توی کارگاهش زن بیاره برای کار چون کمتره حقوقشون

چون دیدم این اخلاق رو داره و بعدا هرچی اون خانم بگه این میگه همون درسته منم گفتم بهش بیخیال بابا پول الکی میدی

تو که دوروز کار هست سه روز نیست فقط پولاتو الکی میدی می‌ره

من خودم کمکت میکنم

وقتی هم با داداشش صحبت می‌کنه و اون میگه فلان کار خوبه و انجام بده در اکثر مواقع میگم آره انجام بده تا خودش نتیجشو ببینه

اکثر اوقات هم با منطق قانعش میکنم

یه وقتایی چاخان

بعضی وقتا سکوت

یه وقتایی هم با قاطعیت میگم به خودم مربوطه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀