2737
2739
عنوان

کی تفسیر قهوه بلده عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 30 پست
چشم حتمن

چشمات پرنور عزیزم

راستی ی چیزی هیچ وقت فنجون قهوتو نزار تو یمحیط عمومی ک برات ف ال بگیرن.

من حس ششم قوی دارم.

ولی واقعا ی سری انرژی شون منفیه چیزایی میگن ک ممکنه اذیت شی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه ی صدقه کوچیک بزاری کنار؟ در حد 2 هزار تومن.فقط صدقه باشه ک سنگینی و شر ف  ال بره

باشه چشم الان میذارم . 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
اره عزیزم .همسایمه امروز بهش جواب رد دادم قهرر کرده خیلی ازم دلخوره ..میترسم بیاد دم خونه م سر صدا ک ...

ولی من دو نفر دیدم که بهم پشت کردن قشنگ تابلوئه

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
2742
چشمات پرنور عزیزم راستی ی چیزی هیچ وقت فنجون قهوتو نزار تو یمحیط عمومی ک برات ف ال بگیرن. من حس شش ...

باشه دیگه سعی میکنم نذارم از بس تحت فشارم بخدا ینی درب داغون و بیخانواده افتادم یه گوشه با کلی مشکلات دادگاهی و .... هرروز دو سه فنجون قهوه ترک میخورم دیگه عادت کردم فوری عکس میگیرم اینجا میذارم بلکه یکی باهام حرف بززنه دلداری بده 

ولی دیگه باید کمش کنم

باشه دیگه سعی میکنم نذارم از بس تحت فشارم بخدا ینی درب داغون و بیخانواده افتادم یه گوشه با کلی مشکلا ...

کلا ف ال رو ف ال سنگینی میاره . 

بحث ف ال نیست بحث حس ششم شخص تفسیر کنندس ک ممکنه حتی با ورق پاسور هم برات تفسیر کنه.

مساله اینه افراد تفسیر کننده انرژی شون فرق میکنه و این میشه چالش

2740
باشه دیگه سعی میکنم نذارم از بس تحت فشارم بخدا ینی درب داغون و بیخانواده افتادم یه گوشه با کلی مشکلا ...

الهی ک بهترینا برات باشه.من مطمینم همه موانع زندگیت از بین میره

چرا بهش جواب رد دادی ؟کاش رد نمیکردی ازدواج میکردی بچه دار میشدی از تنهایی درمیومدی ی همدم داشتی چرا هرکی میاد سمتت میپرونی چرا از هیچکس خوشت نمیاد من همش بفکرتم کاش تهران بودم میومدم پیشت حتی برای مامانمم تعریف کردم قصه زندگیتو از جزئیاتش باخبرم من جات بودم عشق حال دنیارو میکردم تو بلد نیستی زندگی کردنو

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
چرا بهش جواب رد دادی ؟کاش رد نمیکردی ازدواج میکردی بچه دار میشدی از تنهایی درمیومدی ی همدم داشتی چرا ...

چیکارکنم تو بگو هرکاربگی میکنم خاستگار برگشت گفت من جای پدرو مادرت میشم برات حس میکنم بداخلاقه  ..یه کلاس ورزشی و زبان میرم تو کلاس با چندتا دختراا دوست شدم دعوتشونم کردم ولی نه من ازونا خوشم اومد نه اونا ..بگو مادرت برا من دعا کنه

چیکارکنم تو بگو هرکاربگی میکنم خاستگار برگشت گفت من جای پدرو مادرت میشم برات حس میکنم بداخلاقه  ...

حتما عزیزم بهش میگم .برو تو این اکیپ های سفر، گرو های افرود برو سفر داخلی خارجی... ازدواج کن بچه دار شو حتی طرف نخواستی جدا شو فقط سریع بچه دار شو تا یکیو برای پیری داشته باشی.خواستگارت  چیز بدی نگفته گفتی تنهام گفته من میشم پدر و مادرت این حرف بدیه ؟من حسم ب این خواستگارت خیلی خوب بود حالا که خوشت نمیاد چندتا دوست خوب پیدا کن برو بیا بیشتر تو اجتماع باش  

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

عزیزم پاپیکات داشتم میخوندم خیلی ناراحت شدم خدا بهت صبر بده ب خاطر نبود پدر مادرت و برادرای نامردت 

توروخدا از سر تنهای با اون مرد ۵۰ ساله ازدواج نکن 

درخواست دوستی میدم اگه دوس داری قبول کن حرف بزنیم

چشمات پرنور عزیزم راستی ی چیزی هیچ وقت فنجون قهوتو نزار تو یمحیط عمومی ک برات ف ال بگیرن. من حس شش ...

عزیزم میشه بیای تاپیکم قهوه منم تفسیرکنی

که تاپیک یکی به اخر توف.ال قهوه همین استارتر گفتم برام بخوره

2706