2733
2739
عنوان

(کاربر آقام)یه سوال داشتم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2884 بازدید | 195 پست
کشور خودمو دوست دارم اگه وضعیت مملکت درست بشه ایران بهترین کشوره

خب فعلا درست نیست متاسفانه

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
کشور خودمو دوست دارم اگه وضعیت مملکت درست بشه ایران بهترین کشوره

شما خودتم میگی*اگه* درست بشه

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

نمیگم اینجاخبلی شرایط راحتی برای زندگی فراهمه 

اما اونجا هم همچین گل وبلبل نیست 

اینجاحداقلش آدم حسابمون میکنن اونجا اینم حساب نمی‌کنن 

یکسری اقوام ما رفتن انگلیس فقط دارن خواری وخفت می‌کشن صبح تاشب سرکارن، فقط پزشو بلدن بدن

البته هیچکس نمیاد بگه ماداریم بدبختی میکشیم، یعنی چی بگن؟اینهمه زحمت کشیدن رفتن حداقل پرستیژ شونو باید حفظ کنن دیگه

ن  اونایی ک قانونی میرن هم اونجا زیاد آدم حسابشون نمیکنن حالا شما میخوای قاچاقی بری , تازه زن ...

مگه آدم حساب کردنِ من یا نکردنشون برام مهمه؟نیست

بعضی ها موقعیتشون جور میشه  اگه زبان بلدی.حرفه ای بلدی برو وگرنه حرکت الکی نکن

فولم

نه  نمیگم اینجاخبلی شرایط راحتی برای زندگی فراهمه  اما اونجا هم همچین گل وبلبل نیست  ...

چی بگم والاا

2740
خیلی بد بود  یه نفر عکسشو فرستاده بود که توی خودش چماله شده بود ومرده بود  ولی هیچکس بدا ...

ای وای

فولم

عالی 

دلیل رفتنت چیه ؟؟

شما که میگی اینور کسی رو نداری خوب اونور هم نداری.اینجا کار ندار.اونور هم نداری 

اینجا حداقل هم زبون های خودت هم وطن های خودت هستن 

میتونی همبنجا کار کنی زندگیتو بسازی

درد
عالی  دلیل رفتنت چیه ؟؟ شما که میگی اینور کسی رو نداری خوب اونور هم نداری.اینجا کار ندار.اونو ...

دلیل رفتنم دور شدنه

من کجا گفتم کار ندارم؟

اگه کار نداشتم با چی میخواستم اونجا زندگی کنم؟ با کدوم پول؟ مگه احمقم دست خالی تو ی کشور غریب ؟

اونور با اینور چ فرقی داره وقتی ن اونور کسیو داری ن اینور؟؟

زبان بلدی؟؟

ادمی که اینور نتونسته چیزی بشه اونورم نمیتونه 

اونطرف اجاره و خرج و مخارج زندگی چندبرابر اینجاست تا تو ی شغل مناسب پیدا کنی پرپرت میکنن 

نه غیرقانونی نمیرم

و کلا میخوام از طریق رشتم اقدام کنم برم

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2706