2737
2734
عنوان

مادرشوهرم

140 بازدید | 14 پست

سلام مادرشوهرم چشماش اشک تولید نمی‌کرد یه لوله وصل کردن زیر پوستش از دماغ به چشمش الان ۴ روزه خونه منه.انقد جونشو میخاد میگه میترسم برم بیرون بیوفتم زمین . اصلا معلوم نیست کی میخاد بره چیکار کنم زودتر بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط لطفا نیاین بگین خونه پسرشه ب تو چ

اگه خونه پسرشه مال زنشه که از صبح تا شب میشوره میسابه پس معلومه که اختیارش دست زن خونس همینجور که پسرا اختیار خونه باباشونو ندارن و مادرشون مالک تمام و کمال خونس

2740
سختیش اینجاس که هرچی دارن میدن ب دختره ب پسره ی هزارتومنیم کمک نمیکنن

مادرشوهر من خیلی پدرسوخته س

جلو جلو همه اموال شوهرش بنام خودش کرد 

بعد اومد مساوی تقسیم کرد 

درواقع حق شوهرم و پسرم کرد تو حلق دختر و  بچه های دخترش

به شوهرم میگم درواقع مامانت به دامادتون بیشتر از تو روا داشته

واموال بابت به نفع دامادتون شده

والا هرچی گیرش میاد میده به دخترش

اره همشون‌همینن ما خودمون ب سختی خونه کرایه کردیم پدرش ی هزاری کمک نکرد منم ب شوهرم گفتم بیان پشت در درشونو باز نمیکنم الانم ۳ساله جرعت ندارن از سرکوچه رد شن هروقت خونه درست کردن ب پسرشون هروقت خواستن بیان (ما رسم داریم پسر باید باباش خونه بده بهش)از همه چی بزنیم زندگی بچشونو سامون بدیم اخرم بیان بخورن بخوابن مریضیشون رو دوش ما باشه 

مادرشوهر من خیلی پدرسوخته س جلو جلو همه اموال شوهرش بنام خودش کرد  بعد اومد مساوی تقسیم کرد&n ...

اره بخدا دقیقا بعد شانس منه بدبخت مادرم هرچی داره مال پسراشه🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️از دو طرف سوختیم ماهم باهمشون قطع ارتباط کردیم روپاهای خودمون وایسادیم بمیرنم سمتشون نمیریم 

اره بخدا دقیقا بعد شانس منه بدبخت مادرم هرچی داره مال پسراشه🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️از دو طرف سوختیم ما ...

حالا اگر شوهرامون بلانسبت خر نشن خوبه چون جز شوهر من که بقیه به تخمشون هم نیس ننه باباشون زنده ن یانه

حالا اگر شوهرامون بلانسبت خر نشن خوبه چون جز شوهر من که بقیه به تخمشون هم نیس ننه باباشون زنده ن یان ...

من نمیفهمم چرا نمیخوان بفهمن که اونا واسه پدر مادرشون مهم نیستن چرا باید پدرمادرشون برااونا مهم باشه 

2706