2733
2734
عنوان

بچها من تازه عروسم دلم میخاد بافتنی ببافم و

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 75 پست
وقتی اسم علی با عظمت بیاد مگه کسی دیگه میشه ؟

آخه تلفظ درستش این نیست 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس امام علی با اون عظمت را نعوذ بالله علی خطاب نکنید حداقل حضرت علی علیه السلام بگید

مگه همه خدا رو چجوری میخونن

مثلا حضرت مستدام جناب الله ......

من گفتم علی با اون عظمت یعنی در نظرم بزرگه و قابل احترام و اونقدر برام عزیز و عظیمه که براتون مثال و الگو گفتم

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
آخه تلفظ درستش این نیست 

پایین تر نظرم رو نوشتم

البته نظرات دیگران هم محترم و عزیزه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
شرمنده نمیدونستم اهل تسنن هستین که امام علی رو به اسم صدا میکنید

من اهل تسنن هستم ؟

قطعا علی من با امام علی شما خیلی متفاوته

چون علی من سفارش کرده کسی رو قضاوت نکنم و من مخلصشم هستم ولی امام علی شما چه چیزایی به شما یاد داده ؟!؟!؟! و همون علی عزیز و عشق من بهم گفته که حق ندارم به شما و امام علی شما توهین کنم یا قضاوتتون کنم

علی مع الحق و الحق مع علی

علی ای همای رحمت ....

من کنت مولاه فهذا علی مولاه

اخه فک میکنم کار پیرزناس

کفش و کیفای قلاب بافی مد شدن مخصوصا کفشهاش حالت گیوه دارن

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2740
ی کانال دترم توش کلی دوره های میلیونی رپ رایگان میزاره

سلام میشه واسه منم بفرستید من بلد نیستم توی شخصی پیام بدم میشه خودتون پیام بدید

خسته از هیچ و پوچ‌ دنیا و                  منتظر مرگ.....
شرمنده نمیدونستم اهل تسنن هستین که امام علی رو به اسم صدا میکنید

امام علی برای ما اهل تسنن از شما با ارزشتره 

شما فقط حرفشو میزنید

من یک دختر کوردم🌹 دختری نجیب و با اصالت ماد👍 نه با حجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه با عریان پرستی غرب🌺
ببین احساساتی تصمیم نگیر اول ببین اصلا بازار کار داره؟ اسکاچ دیگه قدیم نیست که کسی بافتنی بگیزه  ...

همون تو خونه درست میکنه؟

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
2706