2737
2734
عنوان

بچها من تازه عروسم دلم میخاد بافتنی ببافم و

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 75 پست
وای کلییی چیزای ناز میتونی یادبگیری و بسازی😍 همین بافتنی میتونی عروسک درست کنی تااا کلاه و شال گرد ...

اره منم واقعا عاشقشم ولی این خجالته اذیتم میکنه. فک میکنم شوهرم میگه زن من چ بی کلاسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم واقعا عاشقشم ولی این خجالته اذیتم میکنه. فک میکنم شوهرم میگه زن من چ بی کلاسه

نه باباا😂 حرفو دلش

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
2728
کجا میفروشه؟

پیج زده هم اینستا هم اینکه توی دیوار آگهی گذاشته 

با چند تا مغازه ای که وسایل بله برون و عقد میفروشن هم قرار داد بسته اول نمونه کار برد اونا سفارش میدن ماهی کلی دارآمد داره 

آلان شاگرد هم گرفته 

عید نزدیک 20ملیون فقط از شمع و هفت سین دار آورد 

هی فیلم های آموزشی نگاه میکنه با سعی و خطا یاد گرفت 

اینا خوبه الان 

به قول خودت کاموا بافی دیگه واسه سنین ما خوب نیست 

مگر اینکه تخصیی بلد باشی مثلا روتختی و این چیزا ببافی که اونم خیلی زمان‌بر هست 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
😂😂اخه اعتماد بنفس ندارم

گفتی عاشقشی ،بیخیال بابااا زندگی رو هر جور عشقه زندگی کن

چند تا چیز درست کنی ببینی خوشگل شده از کارت راضی ای اعتماد به نفسم میگیری😃

البته این نظر منه..

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
چ حرف قشنگی زدی گلم

امیدوارم موفق بشی و پیشرفت کنی🌹

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
عزیزم اخه پاپوش و اسکاچ بلدم ب درامد کم هم قانعم. شرایط یادگیریه چیز دیگه ندارم.

اگه بازار کار داری که حرفی نیست ولی بنظرم به کم قانع نباش یه کاری کن یه قدمی بردار که دستت تو جیب خودت بره و کارآفرین بشی 

هیچ شرایطی هم نمیخواد به جای گشتن الکی تو اینستا و نی نی سایت میتونی فیلم ببینی با کمی پارافین و رنگ شروع کن قیمت ناچیزی داره 

باز هرچی خودت میدونی

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740
اخه فک میکنم کار پیرزناس

کار عار نیست 

اونا هم از سن نوجوانی و جوانی تمرین کردند 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
عزیزم اینا خیلی درآمد آنچنانی ندارع در مقایسه با زحمتی که میکشی

میگن حتی بیگاری هم بهتر از بیکاری هست

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
منظورت امام علی علیه السلامه

وقتی اسم علی با عظمت بیاد مگه کسی دیگه میشه ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706