2733
2734

۸۴ کیلوام و ۱۴۸۰ کالری مجازم بخورم

صبحانه ۲ تا لواش خوردم با گردو و پنیر شد ۵۸۰ کالری

ناهار ۸ قاشق برنج با روغن خوردم به علاوه نصف لواش و خورشت مرغ تقریبا شد ۴۰۰ کالری

یعنی از صبح تقریبا ۱۰۰۰ کالری خوردم هنوز ۵۰۰ تا دارم

یعنی چی آخه 

اصلا گشنم نمیشه اینطوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داری اشتباه میشمری  نون لواش و برنج و خورشت نمیشه ۴۰۰ کالری!!!!

برنج ۸ قاشق ۲۰۰ کالری

نان لواش ۲۰ گرم ۶۰ کالری

سینه مرغ ۳۰ گرم ۴۵ کالری

آب مرغ ۳ قاشق ۵ کالری 

زیتون سبز ۶ عدد ۲۵ کالری 

شد ۳۳۵ کالری! 

2740
برنج ۸ قاشق ۲۰۰ کالری نان لواش ۲۰ گرم ۶۰ کالری سینه مرغ ۳۰ گرم ۴۵ کالری آب مرغ ۳ قاشق ۵ کالری&nbs ...

خب سینه مرغ رو چیکارش کردی ابپز خالی کردی؟ سینه مرغ سرخ کرده با ابپز و .. فرق میکنه کالریش . و همینطور اگه رب زده ایناباشه باز متفاوته

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
مطمئنی داری درست حساب میکنی من با برنامه کرفس کار میکنم ولی یکی دوهفته با همین روش برو اگه وزنت تغیی ...

آره عزیزم 

وزنمو ضرب در ۲۰ کردم منهای ۲۰۰ شد ۱۴۸۰ کالری

با برنامه کرفسم پیش میرم 

ورزشم میکنم

ولی خب خیلی میخورم و کالریم تموم نمیشه 

ببین:

برنج ۸ قاشق ۲۰۰ کالری نان لواش ۲۰ گرم ۶۰ کالری سینه مرغ ۳۰ گرم ۴۵ کالری آب مرغ ۳ قاشق ۵ کالری&nbs ...

کالری شمارت اشتباهه ۸وقاشق برنج ۳۸۰ کالریه حداقل

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
خب سینه مرغ رو چیکارش کردی ابپز خالی کردی؟ سینه مرغ سرخ کرده با ابپز و .. فرق میکنه کالریش . و همینط ...

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2706