2733
2739

کمبودمحبت شدید پیداکردم.جوری که مردایی که میبینم به زناشون محبت میکنن دلم میخواد جا زناشون بشم.اصلا بهم توجه نداره

دوساله ازدواج کردم اصلا ب تماس و پیامک من توجه نمیکنه خسته شدم

پنج تا پیام میدم با یه کلمه جوابمو میده هرچی میخام توجه نکنم نمیتونم چیکار کنم 🥺

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍

کم کم عادت میکنی روحت هم میمیره مث من

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست داشتن همش به زبون آوردن و زبون درازی نیست

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2738

زندگیاهمه همین شدن انگار بی محبتی داره مثل یه بیماری کثیف پخش میشه

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
حتمن بهت علاقه نداره ..تورو خدا بچه نیار  فکر نکن عشق میاد  ب ولله بچه عشق نمیاره

وقتی خسته میشم و‌کم میارم میگه ن بخدا عاشقتم و فلان 

واقعا نمیدونم چی کنم

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2706