2737
2734

برای نی نی تخت کنارمادر چی بخرم ؟

تخت کنار مادر چوبی ( از اینا که تکون میخورن ) بخرم؟ یا گهواره برقی؟ از اینا که کنار تخت مادر میزارن مثلا ماستلا قیمتش حدود ۸/۹ تومن ، میترسم بخرم استفاده نشه! 

هر کدوم چند سال کاربرد دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تخت کنار مادر گرفتم، طولش ۱۱۰ یا ۱۲۰ بود. ۴ سال استفاده میشه.

مجزا هم استفاده میشه تو اتاق جدا، میتونی گاردشو بکشی بالا

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2740

ببین مارک نگیر.ی تخت مادر معمولی بگیر .تکونشم میدی راحت میخوابه

ببین بچه یکم ک بزرگ بشه پا میشه میایسته خطر داره باید جمعش کنی من بچم زود ب چهار دستو پا افتادو زبرو زرنگ بود۹ _۸ماه بیشتر استفاده نکردم اونم بیدار میشد زود میاوردمش پایین. ک پا نشه بیفته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

تخت مادر پسر من چوبی بود.اینک عکسشو گذاشتی ک زیاد نمیتونه استفاده کنه 

چوبی بگیر گارد هم داره ک نیفته،تورشم واسه تابستون خوبه بچه کم لباس میپوشه

ولی ی چی گرون نگیر ک خ استفاده نمیشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706