2737
2739
عنوان

حالم از مادرشوهر و شوهر سگم بهم میخوره آشغالا

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معلومه زیاد سوخته بودن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

تاثیرات مادرشه

مادرش همش میشینه پیشش و میکه ک اره چرا ب ما دختر ندادن چی تو کم بود و از این حرفا

مخ شوهرتو پرکرده و حرصی شدن 

ولش کن بذار بسوزن ها 

حالا یکی هم میاد عوض کاراشونو در میاد 

ب ما برمیخوره

ولی یکم زشته رفتارشون ک در مقابل شما عصبانیتشون رو نشون میدن

2738
بخدا شانس داشته اون دختر وگرنه بدبختش میکردن بیاد وضع منو ببینه

دیگه خواهر انشالله اوضاع خوب میشه 

من اول که عقد بودیم خواهر شوهرم میگفتن ما می‌خواستیم دختر خالمون بگیریم منم ی بار به شوهرم گفتم اگر ی بار دیگه خواهرت بیاد بگه منم تو جمع بلند میگم فلانی و فلانی هم خواستگار من بودند اتفاقا دو تا از پسر خاله هام بودن ولی من هیچوقت به همسرم نگفتم خدا رو شکر همون بار دفعه آخر بود

شما هم بهشون سفت و محکم بگین

آدم که نمیتونه دم به دقیقه بگم گدا میشم و به نظرم راه سختیه  مشکلات باید ی جوری حل کرد

گدا چیه 

والا مشکلات من حل نمیشن خسته شدم یه مشت عقدع ای بیشعور دور منن

کاربری برای من و خواهرم هست.
2706