2733
2734

حق دارم یا نه؟ شوهرم دوسال پیش رفته خواستگاری یه دختری ک از اقوام دورشون بوده ولی دختررو بهش ندادن حتی با واسطه و پافشاری بعد الان پسرعموش رفته خواستگاری همون دختره و فکر کنم جوابشون مثبت باشه حالا مادرشوهرم و شوهرم مثل اسپند رو آتیشن و مادرشوهرم به مادر دختره زنگ زده ک بی لیاقتید و فلان شوهرمم گفته به مادرش ک افرین خوب کردی حرف زشت به مادر دختره زدی منم این وسط به شوهرم توپیدم که به شماها چ دخترو به کی بدن تو ک متاهلی و میگی عاشق زنمم( یعنی من ) دیگ این رفتارا چیه حیا ندارین  شوهرم میگفت بخدا عاشق توام و هرگز حسی به اون دختر ندارم و نداشتم صرفا چون دختر روستایی بوده و از اقواممون میخواستم این وصلت سربگیره ک نگرفته ولی باورش ندارمممم

اینم بگم امسال اولین عیدمون بود رفتیم شهرستان مادرشوهرم شوهرمو تنها گیر اورده بود و به من تهمت زده بود شوهرمم با فوش جنگ دعوا باهاش بحث کرده بود عیدمونو زهرمارمون کرد الکی ک ما نخندیم منم خدایی دارم حالا خوبه اول مادرشوهرم منو دید و پسندید بعد شوهرم میگه عاشقت شدم 

کاربری برای من و خواهرم هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داری .

واسه همین  خیلی پسرا قبلا دوس دختر داشتن . بعد ازدواج  با خانمشون بدرفتاری میکنن انگار برده اوردن .

حتی اگه دختری رو دوس داشتن رفتن خواستگاری جواب رد شنیدن . همینکه با یکی دیگه ازدواج میکنن زن خودشونو ادیت میکنن در کلام و رفتارو....

روانی ان

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

یاد ماجرای ارسطو و نقی و دختر محمودنقاش افتادم

اسی شوهرتو ادبش کن همچین سگگگ محلش کن بفهمه دنیا دست کیه، این هنو تو حال و هوای مجردیشه، ولی از دوست داشتنه اون دختر نیست هاا...غرورش شکسته ک ردش کردن، ولی بازم این رفتارش درست نیست

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2738
کاش بمیرم راحت شم.شانس مرگم ندارم

نه خدانکنه

اصلا بهش فکر نکن

مردا چون غرورش له میشه جو گیر میشن

اونم بخاطر غرورش 

ناراحته

مطمئن 

باش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
میدونی دوستت داره ولی اون حسه که جواب منفی شنیده و پسر عمو جواب مثبت داره آزارش میده نه بخاطر دختره ...

این حس هم حدی داره ده روزه همش بحث سر اینه خسته شدم منم

مادرشوهرت اتش گرفته

حسود تر و دورو تر ازش نیست به حق فاطمه زهرا صد برابر بلایی ک توی این چند ماه سر من اورده سر دخترش بیارن اینقدر احترام گذاشتم پرو شدن

2706