2733
2734
عنوان

ابروم جلو مشاورم رف

354 بازدید | 17 پست

ساعت ۳/۵کلاس داشتیم من خواب موندم تنظیم کرده بودم ۳ پاشم چون ویدیو کال میگیره باید اماده شم امروز همون ۳/۵پاشدم دیدم یبارم زنگم زده فقط دوییدم اب زدم ب صورتم یه شال اتداختم رو کلم نشستم روبروش ت گوشی با قیافه و چش و چال پفففففف کردههه ک معلومه تازه از خاب بیدار شدم هرچیم میگف مث احمقا چون تازه بیدار شده بودم هنوز‌ویندوزم بالا نیومده بود فقط کلم تکون میدادم😭😭😭

بدبختیش اینحاس مرده تقریبا جوونه من راحت نیستم وقتی ازم سوالی میکنه من نمیتوتم نکاش کنم جواب بدم مث عقب مونده ذهنیا چش و چالمو میچرخونم ت درودیوار وقتی باش حرف میزنم😭خیلی زشت شد؟؟؟؟مشاور درسیمه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

مهم نیست بابا 

منم قبلا عین تو بودم 

اونکیه زندگی توئه که تاثیری داشته باشه 

الان اصلا قیافه تو رو یادش نیست

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ کلاسی داشتی

مشاور تحصیلیمه کلاس کتاب خاصی نبوده

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2740
طوری نیست بابا برای همه پیش میاد این چیزا  شاید اونم به عنوان مشاور درسی یکم درک کنه این چیزار ...

اعصابم خرابه 😭😂😐

امضاتون قشنگ اشتباه های من بود😂

اشتباهای خودمم هست😂

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
مهم نیست عزیزم  آبروی آدم با این چیزا نمیره  قطعا مشاورتون قبل از هرچیزی یه آدمه و واسه ...

من قیافمو میگم ک شبیه بادمجون پف کرده بودم😂😂😭😭

2706