2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کسی که ۹۰درصد گذاشتمش کنار ولی هنوز بهش فک میکنم.از اینکه واش سنم بهش نزدیگ بود

از اینکه هدفام ی طرف و اون همراه هدفامم ی طرف دیگ

از اینکه اصلا وارد رابطه باهاش شدم.از اینکه باید کنارش بزارم و از طرف دیگ کسیو تصور میکنم کنارش حالم بد میشا

از اینکه کاش ب حای اختلاف ۱۴سال .۵سال اختلاف بدد

دلم خونه

خببب...

ده روزه شوهرمو ندیدم ...شیفتامو نتونستم جابجا کنم بخاطر یه اشغالی که ازش شیفتم طلب داشتم:))))))))تا هشتمم نمیتونم برم خونه...هر روز بعد شیفت کارم شده گریه...

دیشب داشتم باهاش تلفنی صحبت میکردم تا گف خوبی زدم زیر گریه🙃

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
2738

نه حرف می‌زنیم نه همو میبینیم نه میگه چش شده منم اذیتم نمیدونمم چیکار میشه کرد 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

با یکی اشنا شدم برا ازدواج تا هرچی میشه مادرش پیام میده مشکلتون چیه ؟ ادم رابطش خوب باشه حالش این نیست من قصد دخالت ندارم حال پسرم رو نمیتونم اینطور ببینم حالا من چیکار کنم ناراحتم نشم ؟ ادم نیستم ؟ تقصیر منه اون حالش خوب نیس هی زود بد حال میشه فشارش میره بالا یکساله باباشو از دست داده ساعت دو پیامشو دیدم انقد حالم بد شده میخواستم دوتاشون رو بلاک کنم